Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A mell növekedés teljesen...

A mell növekedés teljesen genetika?

Figyelt kérdés

A családban minden nő rokonomnak megnéztem a mellét vagyis látásra

Mindegyiknek nagy cicije van mamámnak is nagy még ráadásul anyukámnak is

Hogy lehet hogy egyedül csak nekem kicsik és egyáltalán nem kerek az alakjuk hanem durván csepp és még a bimbóm sem az igazi túl kicsi és sokszor visszahúzódik :( nem fejlődtem még teljesen ki vagy hormonális baj lehet a háttérben vagy el kell fogadjam hogy így fog kinézni életem végéig :”) ? 18/L

Meg nemtudom mennyire befolyásoló tényező hogy tulsúlyos vagyok magyarán csúnyán mondva “dagadt”?



2022. máj. 9. 21:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

A túlsúly többnyire nagyobb mellméretet eredményez, szóval ha még így is kisebbek, akkor az genetika.

Ugye az azért leesett már, hogy a ciciket apai ágról is öröklöd, hisz a génjeid fele arról az oldalról jön.

2022. máj. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Az én családomban is minden nőnek nagy mellei vannak, csak nekem nem.

Szívásnak hívják :)

2022. máj. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
37 éves koromig kicsik voltak, de sovány voltam. Terhesség alatt meghíztam, és utána is teltebb lett. Szóval hormon
2022. máj. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%

Anyukámnak is és a mamáimnak is hatalmas mellei voltak, az enyémek picit átlag alattiak...

(már 35 éve)

2022. máj. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
95%
Nővérem örökölte a nagy kebleket az összes női felmenőmtől, nekem szoptatás és fogyás után A-s méretűek... De én arcban is apámra hasonlítok inkább...
2022. máj. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%

Mondjuk a "nagy, hatalmas,kicsi" nem segít sokat.

Kinek mi a nagy vagy kucsi

2022. máj. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Nekem meg tesomnak is pici, pedig a csaladban nagyok. Hat igy jartunk.
2022. máj. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%

Én az ellenkező vagyok. Anyukámnak-nagynénémnek nagyon kicsi, nekem C-D kosár. Valószínűleg apai ágról örököltem.

Totál genetika.

2022. máj. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
31%
Nálunk változó, mamámnak közepes volt, anyumnak nagy van, húgomnak is kb. közepes, nekem inkább kisebb (b-c kosár).
2022. máj. 10. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
12%
Nem csak a genetika, plasztika is van, azzal is megnőhet😃
2022. máj. 10. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!