Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hólyagsüllyedés lenne? Kriston...

Hólyagsüllyedés lenne? Kriston intimtorna hatásos ilyen mértékűnél, vagy mindenképpen műtét?

Figyelt kérdés

3 éve született az első gyermekem, én már akkor éreztem, mintha lenne egy "kis szöcskelabda" a hüvelyem felső részén, egészen elől. El is mentem vele nőgyógyászhoz, de azt mondta, minden oké. Azóta 1 hónapja megszületett a második gyermekem, tehát több nőgyógyászati vizsgálaton is részt vettem, több orvosnál is, még mindig nem mondtak semmit. Terhesség végén ismét megemlítettem ezt, azt mondták ez így normális. Most a varratom miatt néztem magam, és fentről az a "labda" belelóg a hüvelybe, a hüvelynyílást majdhogynem teljesen eltakarva. Ha benyúlok fel tudom tolni. Egyébként második terhesség előtt elég szorulásos voltam, és sokszor éreztem az ingert, mikor nem is kellett, nem tudom, ennek köze van-e bármihez. Szóval ez lehet hólyagsüllyedés, és ha igen, miért nem veszi észre egyik doki sem? Nagyon félek, hogy ennek műtét lesz a vége. Valaki hasonló cipőben?

Lassan megyek a 6 hetes kontrollra, illetve a saját dokimnak is megemlítem újra,és már nem hagyom annyiban.



2022. máj. 10. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem gyakorlatilag teljesen eltünt, panaszmentes lettem ezzel a módszerrel.

Nálam sem vették észre, idöbe telt, mire sikerült kideríteni, mi a problémám. Egyébként azért sem veszik észre, mert a vizsgálati pózban egyszerüen hátracsúszik a hólyagsérv, nem túl jól látható

De a Kristonféle intintorna tényleg nagyon sokat segít, csak elöször türelem kell, mire megtanulod, meg lényegében mindig kell valamennyit csinálni, hogy megmaradjon az izomtónus - de ez alig pár perc naponta.

2022. máj. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Ez lehet végbélsérv is.
2022. máj. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg igen, de az intimtorna arra is jó!
2022. máj. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha ELÖL érzi/látja a kérdezö a dudort, akkor az hólyagsérv lehet, végbélsérv nem, mert azt hátul észlelné.


De ettöl eltekinve a Kriston-féle intimtorna mindkettöre jó.

2022. máj. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha ez segít, akkor megrendelem a könyvet, illetve a hónap végén lesz a városban tréning, jelentkezem is rá. Nagyon köszönöm a válaszaitokat!
2022. máj. 11. 09:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen próbálj meg a személyes tréningre jelentkezni, sok mindent meg tudsz kérdezni.De a könyv is elég, csak akkor magadra vagy utalva.
2022. máj. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdező mi újság veled azóta?

Én is áprilisban szültem és magán rendelesen azt mondta doki ez tok normális ekkora baba után de intimtorna javasolt

Én úgy érzem azóta romlottam

Most volt Kristonon csak, remelem segít valamit rajtam …

Szinten kidudorodik de nekem kilóg alul is vmi bőrke, ha háton feküdve vizsgálom magam akkor alul is meg felül is a holyagserv. Lelkileg megvisel inkább császárnak örültem volna újra…

2022. júl. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%

7-es: egyrészt még nem sok idö telt el a szülés óta, idö kell, mire visszaáll minden a terhesség elötti állapotra.

Másrészt ez nem a szülés, hanem a terhesség miatt van, akkor igy ugyanúgy lennél, ha császár lett volna. (Nekem császár után is ez volt a gond)

Az intimtornát csináld szorgalmasan, idövel egyre jobb lesz.

2022. júl. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!