Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció nyaralás alatt...

Menstruáció nyaralás alatt hogyan kezelhető jobban?

Figyelt kérdés

Lányok, nők, amikor pont nyaralás alatt jön meg nektek, hogyan szoktátok megkönnyíteni a dolgokat?


Tipikusan vízparti nyaralásra gondolok.

Stresszel, h lehet pont akkor jön meg, és befizettünk egy teljes napos hajókirándulásra.

Nah ott azt sem tudom lesz-e mosdó 0.0 akkor mi fogok csinálni egész nap? Egész nem lehetek egy betétben. Tampont ilyesmit nem tudok használni, bár az sem lehetne egész nap bennt.


Borzalmas h nekünk nőknek mindig ezzel kell kinlodni, utálom. :(


Van vmi bevált tippetek?


2022. máj. 17. 07:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Menstruáció nyaralás alatt hogyan kezelhető jobban?


Erre csak azt lehet mondani: ahogy a hétköznapok folyamán...



Sok-sok ilyen kérdés van, esetleg abból lehet merni ötleteket.

2022. máj. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

És miért nem tudsz tampont használni? Kezdd el gyakorolni még most, hogy ha esetleg oda kerül a sor, addigra menjen.

Egyébként meg kell, hogy legyen a hajón mosdó, főleg ha az egész napos utazásokra van tervezve.

2022. máj. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Egy erdei túra neccesebb, én pont a hajókirándulás miatt nem izgulnék. Szerinted senki másnak nem fog kelleni a mosdó egész nap? :D

Az én bevált tippem, hogy nem stresszelek rajta hetekkel előtte, mert ez egy olyan dolog, ami az emberek felét érinti, tehát szinte nincs olyan helyzet, ahol ne lehetne megoldani. Legyen nálad elég betét, tampon (bár azt én is csak strandoláshoz szoktam), cserebugyi, nedves törlő, kézfertőtlenítő és nagy baj nem lehet.

2022. máj. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát nagyon remélem hogy lesz mosdó a hajón vagy ahol kikötünk napközben találok vmit.
2022. máj. 17. 09:33
 5/10 anonim ***** válasza:
A hajón van wc es kuka is. Ennyi, meg van oldva a probléma.
2022. máj. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%

A hajón lesz vécé. Eszembe juttattad az 5 évvel ezelőtti zakinthosi nyaralásunkat, mi is elmentünk hajókirándulni, ott kínlódtunk a húgommal mindketten a vérzésünkkel:))) de ott is volt vécé.

Menstruáltam 2 éve a szlovén tengerparton.

Hétvégén lesz az esküvőm, addig meg fog jönni;))

2022. máj. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy, mint bármelyik másik napon.


Tampon, betét, görcsoldó és probléma megoldva.


Egyedül a hasmenés miatt neccesebb nálam, de hajón vagy vonaton úgyis van wc.

2022. máj. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerencsére úgy néz ki megúszom, még 2.5 hét múlva indulunk és tegnap óta úgy érzem, meg fog jönni. 😁
2022. máj. 18. 16:06
 9/10 anonim ***** válasza:
46%
Tök nem érdekel mikor jön meg. Viszek tampont, és kész. Nem görcsölök, de ha te igen, akkor gyógyszer is kell, aztán meg van oldva. Hajón meg van WC, kicseréled a tampont. Nem értem mi ezen olyan borzasztó nehéz. Nem a menses fogja irányítani az életemet.
2022. jún. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy egésznapos hajókiránduláson lesz wc, aki nem menstruál neki is kell mennie, mindenképpen kell , hogy legyen.
2022. jún. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!