Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A tamponok, tisztasági betétek...

A tamponok, tisztasági betétek, egészségügyi betétek belsejében mi van? Sima vatta, vagy más anyag?

Figyelt kérdés
Valaki tudja esetleg, melyik mivel van töltve anyaggal? Ugyanolyan sima vatta amit külön is lehet kapni, vagy valami speciális anyag?

2022. máj. 17. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A betétben speciális anyag van, a tamponban nincs. De ha elvágod egy ollóval te is megláthatod.
2022. máj. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Speciális. Sokkal hatékonyabb és higiénikusabb mint egy egyszerű vatta vagy textil. Többet tart magában és magában tartja a szagokat
2022. máj. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy erre külön kifejlesztett anyag. Márkánkènt szerintem változó. Ahogy fent írták, ez lényegesen jobb és biztonságosabb mint a mosható (textil) betét vagy a vatta.
2022. máj. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
29%
Én tini koromban alwayst használtam, abban van egy gél szeru szemcsés anyag, ami megduzzad, ha folyadékkal érintkezik. Mint a dekorációs gél labdák kb . Csak apróbb. Azóta tampont használok. Az simán vatta. Az ob alkalmaz műanyag szeru bevonatot, ettől nem olyan kellemetlen a fel helyezés. De vannak olcsóbb márkák, az általában csak vatta. Illetve van a Tampax ami gyárt applikatoros tamponokat, azok műanyag applikatort kapnak, de maga a tampon vatta. Ill néha használok kelyhet, aki orvosi szilikon, ártalmatlan. Én a betétrol lemondtam, mert nem találtam higiénikusnak, illetve többször megbízhatatlan volt. Tisztasági betetet használok, ami szinten kb csak vatta lehet . De próbálok átállni csak a kehelyre, hogy vedjem a környezetet.
2022. máj. 21. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!