Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van a hüvelybejáratomnál egy...

Van a hüvelybejáratomnál egy kis húsdarab, ami eddig is ott volt, de most picit kilóg. Szerintetek kell ezzel foglalkozni?

Figyelt kérdés
Nem fáj, nem gyulladt, meg semmi. Elvileg nem a méhszáj mert ez hozzá van nőve a hüvelyem falához, tehát ez mintha a hüvelyem bőre lenne, csak kicsit kiáll. A mehszajam fent van a helyén, de érthető okokból nem nagyon tapogattam. Csak is azért érdekel a dolog mert épp terhes vagyok.
2022. máj. 19. 08:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az a szuzhartyad darabja lesz. De ha mesz majd nogyogyaszhoz, kerdezz ra.
2022. máj. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Okés, meg fogom kérdezni. Szerintem biztos nem a szűzhártya, ez egy kis izomcsomó szerűség ami most kicsit jobban kilóg a hüvelyemből.
2022. máj. 19. 10:49
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor lehet bartholin mirigy.
2022. máj. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De az kívül található, nekem meg a hüvelyemből lóg ki egy kicsit a hüvely izma.
2022. máj. 19. 11:50
 5/12 anonim válasza:

Lehet hülyeséget irok, de méhsüllyedés nem lehet?

Egyszer olvastam ha nagyon megsüllyed, akár a hüvelyből is kitülemkedhet. 🙂

De ha babát vársz, a nőgyógyász úgyis megmondja ezt.

2022. máj. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, méhszájam fent van a helyén. Szerintem csak kicsit jobban kiáll az az izom, ami eddig bent volt, de megkérdezem, mi okozhatja. Lehet kezdődő méhsüllyedés, mert nyomja lefelé a gyerek a dolgokat.
2022. máj. 23. 15:34
 7/12 anonim válasza:

Az is lehet. 🙂

De ultrahangon fogja látni úgyis.

2022. máj. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Meglátjuk, majd megírom mi volt, de csak egy hónap múlva megyek :)
2022. máj. 23. 16:23
 9/12 anonim válasza:
Rendben.😊
2022. máj. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem meg mert kb 1 hónap után "visszahúzódott", szerintem a terhesség miatt állt ki.
2022. júl. 29. 19:05
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!