Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyász Micovag kúpot...

A nőgyógyász Micovag kúpot ajánlott mert enyhe diszkomfort érzésem volt. 2.kúo után úgy érzem csak rontott a helyzeten. Azt mondta 3 kúpot használják egymád utáni napon utána hetente egyet. Szerintetek használhat a kúp vagy csak ártott?

Figyelt kérdés

2022. máj. 19. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán valóban van egy már nem is annyira kezdődő gombás fertőzésed és ezért az eleje kellemetlen. Azt javaslom, hogy csinálj végig egy egész kúrát (10 nap) A végére javulnia kell. Ha mégsem, akkor lehet, hogy valamelyik összetevőt nem bírod, de nem erre gondolok elsősorban
2022. máj. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elmúlt?
2022. máj. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a kérdésed. A 3. kúpot már nem használtam el, mert annyira begyulladtak a nagyajkaim, hogy rendesen fájtak. Menni, ülni is alig bírtam. Arra gondolok, hogy a kúp valamelyik összetevőjére érzékeny vagyok. Egyébként maga a kúp használt.
2022. máj. 23. 09:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Örülök neki :) én a macmirorrál jártam most így, a 2.szem óta ég, viszket minden bajom van. Te használtál erre valamit, vagy csak magától elmúlt?
2022. máj. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2 nap használtam a kúpot. Utána 1 napig semmit. Kíváncsi voltam, hogy enyhülnek-e a tüneteim vagy mi lesz. Aztán a 4. napon használtam 1 Lactofeelt. Most úgy néz ki hogy jó lesz. Remélem így is marad.
2022. máj. 23. 11:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm :) jó egészséget neked
2022. máj. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Kedves vagy! Neked is minden jót!
2022. máj. 23. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!