Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyfertőzés után diszkomfor...

Hüvelyfertőzés után diszkomfort érzet normális?

Figyelt kérdés
Bakteriális hüvelyfertőzéssel szenvedtem hónapokig, végül antibiotikum segítségével meggyógyultam. A 2.tenyésztés már negatív lett mindenre, de ameddig az eredményt vártam, klion d 100-at kellett szednem (szurkálás, viszketés még volt). Tegnap használtam az utolsó tablettát, hüvelyflóra helyreállítót még nem kezdtem el használni, de tüneteket még érzek, szurkálás, enyhe viszketés, diszkomfort van. Normális ez még? Csak használjam a helyreállítót? Vagy menjek vissza a dokihoz?
2022. ápr. 21. 23:33
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem biztos, ami biztos, menj vissza inkább. Én ellenkező esetben mentem vissza. Hüvelyfertőzésem volt, benyeltem egy jókora torokgyulladást alatta, amire antibiotikumot kaptam. Kiölte a hüvelyi baktériumokat is, mire a dokihoz jutottam kontrollra negatív lett a tenyésztés.
2022. ápr. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!