Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, ez egy intim és egy elég tabu kérdés, de úgy gondolom, hogy fontos ezt megkérdezem valamitől, mert szerintem nem normális.


Már nem egyszer tapasztaltam, hogy a mellemből jön tej. Anyukám figyelt fel rá. 17 éves vagyok, nem szoptatok, nem várok gyermeket. Vannak egyéb panaszaim, de nem tudom, hogy ide tartozik-e.

Szerintetek ez normális?



2022. máj. 21. 17:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan nem normális. Anyád honnan vette észre? És egyikőtök se gondolt rá, hogy orvoshoz kéne fordulni?
2022. máj. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hormon probléma, magas a prolaktin szinted. Egyáltalán nem normális. Milyen egyéb panaszaid vannak?
2022. máj. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Én nem gondoltam rá, anyukám mondta, hogy inkább nézzük meg és ha megint van, mondjuk el egy orvosnak. Onnan vette észre, hogy pepco-ba mentünk melltartóért, megmutattam anyumnak és bent maradt, majd mikor észre vette, hogy levettem, kiment.


Nem szokott látni kevés ruhában, mert eléggé szégyenlős vagyok.

2022. máj. 21. 18:01
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
És édes anyukádnak sincs annyi esze, hogy ennek nem így kellene lenni? Természetesen nem normális, az embereknek nem szokott csak úgy tej jönni a melléből. Pánikolni nem kell, de keress fel orvost. Valószínűleg valami hormonproblémád lehet.
2022. máj. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

2. válaszoló:

Sok van. Vannak régebbi tüneteim is. 11 éves korom óta van magas pulzusom, illetve szokott lenni szívdobogás-érzetem. Ingadozó a vérnyomásom, inzulinrezisztenciám van. Szokott remegni a kezem, be is görcsöl és néha fáj. A lábam is néha begörcsöl. Sűrűn van hőemelkedésem, néha lázam is. Illetve volt, hogy homályos volt a látásom, ami 5 napig tartott.

2022. máj. 21. 18:06
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
És a szüleid nem szoktak orvoshoz vinni????
2022. máj. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Anyukám csak most vette észre, hogy ez így van. Eddig észre sem vettük.
2022. máj. 21. 18:52
 8/12 A kérdező kommentje:
Illetve én észre vettem, de azt hittem normális
2022. máj. 21. 18:53
 9/12 A kérdező kommentje:

De szoktak. Csak nem tudom, hogy érdemes-e. Kb. 1 hetet feküdtem a toxikológián, mert rosszul szoktam lenni étkezés után és volt, hogy 11-13-as cukrokat is mértem.


Ott nem ment fel a cukrom, majd végül megcsinálták a cukor terhelést. Azt mondták az eredményekre, hogy minden jó. Én tudtam, hogy nem egészen, ezért elmentünk magánrendelésre, ahol mondta az orvos, hogy IR-em van és cukorbetegség előtt állok, így figyeljek oda, hogy ne egyek cukrot.

2022. máj. 22. 11:33
 10/12 A kérdező kommentje:
A prolaktin szintem amúgy magas volt, de azt mondták lehet a stressztől, mert csak 6 értékkel volt magasabb.
2022. máj. 22. 11:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!