Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pcos szindróma mellett fogamzá...

Pcos szindróma mellett fogamzásgátlót szedek, de mégsem jött meg a menzeszem. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Pcos szindróma miatt az orvosom dienille tablettát írt fel. Most szedtem be a második levelet, de nem jött meg. Az első levél után minden rendben volt. Terhes biztos, hogy nem vagyok. Aggódnom kéne?


23/L



2022. máj. 26. 07:08
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Kéne. Tudod miért? Mert mérget szedsz a problémádra. Kvára elfedi csak. Keress normális dokit. A lehető legrosszabb "kezelést" kapod. Nincs is ciklusod, csak megvonásos vérzésed. Ne b@ssz ki magaddal már most.
2022. máj. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Igaza van az 1-es válaszolónak.Keress egy endokrinológust aki normálisan kikezel mert ez amit most kapsz nem kezelés.Később teherbeesési gondok lesznek ha nem lesz normálisan kikezelve a problémád.
2022. máj. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Nekem fogamzásgátló nélkül is van sok problémám ugyanezzel a betegséggel. Ez a lehető legrosszabb választás.
2022. máj. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%
PCOS-re metformint szoktak szedni, nem fogamzásgátlót. Új szakember mellé ajánlom,hogy ássd bele magad a PCOS életmód alapú kezelésébe, pl. Ketogén/Tiszta étkezés, időszakos-hosszabb böjtök, alacsony GI-ű táplálékok fogyasztása. Ajánlom Meghan Ramos&Jason Fung könyvét a témához, de a Reddit-es r/PCOS közösség is jó.
2022. máj. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!