Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Para? Első együttlét után ez...

Para? Első együttlét után ez előfordulhat? Nagyon félek😵

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lassan 2 hete együtt voltam a barátommal, gumival védekeztünk, helyesen használtuk, ki nem volt szakadva. Ez volt nekem az első alkalom. Igen igen fájdalmas volt. 2 napja kellett volna megjönnie a menszeszemnek, semmi előjele nincs/nem volt. De most enyhén elkezdett pecsételővérzés lenni... De viszont én előtte napokat görcsölök, a mellem kb. Szét megy.. most ezekből semmit sem tapasztaltam. És rendesen nincs is meg a menszeszem.. őszintén nagyon parázok, de valószínűtlennek tartom a terhességet... De már úgy beparáztattam magam, hogy inkább felétek fordulnék ezzel.. Terhességi tesztet csak pár héttel később érné meg venni, de addig az őrületbe kergetem magam..

18/L


2022. máj. 27. 01:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem élvezett el benned, es ha ennyira félsz akkor inkább ne szexelj mert nem vagy rá érett.
2022. máj. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%

Ugyan már nem aktuális a kérdés, de hátha valaki idetéved.

Nekem amikor az első történt szintén óvszerrel védekezünk, és azon túl, hogy 3-4 napig úgy görcsölt a hasam utánna hogy majd megpusztultam, amikor meg kellett volna jönni, nem jött meg. Legalább négy napot késett, és akkor nagyon paráztam. Hogy mi van ha valami mégis félrecsúszott... Szerintem a kezdetén nem gáz ha parázol, az annak a jele hogy képes vagy felelősségteljes gondolkodásra. Idővel jobb lesz, több tapasztalatod lesz és lazábban kezeled majd ezeket a helyzeteket.

Nekem az jött be, hogy vettem pesszáriumot és felhelyeztem együttlét előtt. Dupla védelem, dupla nyugalom, így jobban el tudtam magam engedni.

2022. dec. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!