Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Előfordul ilyen a kapcsolatokb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordul ilyen a kapcsolatokban vagy csak én tulajdonítok neki túl nagy jelentőséget?

Figyelt kérdés

Akik már évek óta kapcsolatban vannak, azokhoz szólna a kérdésem.


Lassan három éve vagyunk együtt. Lementem hozzá hétvégén és nem csináltunk semmit, lehet az volt a gond, de kicsit unalmas volt. Szexelni sem szexeltünk, csak petting volt. Már néztem az órát, hogy mikor indul a busz és jöjjek haza, mert csak feküdtünk az ágyban és néztük egymást. Persze ahogy hazaértem, elkezdett hiányozni.De nem akarnám, hogy itt legyen, mert nem tudnánk mit csinálni. Mi ez az érzés? Ez természetes, hogy nem mindig van kedvünk egymáshoz? Ugyanúgy volt ölelkezés, csók, puszi, ölelés, átkarolva aludtunk. Jól éreztem magam, csak unalmas volt. Múlthéten majdnem végig együtt voltunk, akkor majdnem minden este kint voltunk a haverokkal, iszogattunk, buliztunk, fesztiválon voltunk. Nem éreztem azt, hogy menni akarok haza. Igaz szex akkor se volt, mert pont megjött.


Azért érzem most ezt, mert nyugis hétvégénk volt és nem voltunk sehol?



2013. aug. 25. 15:46
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

"kint voltunk a haverokkal, iszogattunk, buliztunk, fesztiválon voltunk"


Nyitott kapcsolat?

2013. aug. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Dehogy
2013. aug. 25. 15:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak mert írtad, hogy együtt voltatok. Ha én a barátnőmmel vagyok, akkor nem hívok haverokat, nem részegedünk le, hanem sétálunk, beülünk egy étterembe, megnézünk egy filmet, stb...
2013. aug. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha programot akarsz, találj ki valamit... tudod: "kelj fel és járj"
2013. aug. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha haverokkal voltatok, buliztatok, iszogattatok, akkor nyilván nyüzsgés volt, pörgés és te azt élvezted és azt élvezed. Amikor pedig volt egy kis nyugi, akkor unatkoztál és nem akartál ott lenni abban a helyzetben.

És hát ez így nem jó, az biztos. Ha valakit szeretek, jól érzem magam vele, akkor nem kéne unatkozni vele akkor sem, ha éppen nem fesztiválozni vagyok, hanem csak szimplán ülünk a tv előtt összebújva vagy beszélgetve.

Én amikor így unatkoztam korábbi kapcsolatban és máshová vágytam, máshol éreztem jól magam, akkor az a kapcsolat már nem tartott sokáig...

A jelenlegi párommal lassan 8 éve vagyunk együtt, de soha nem éreztem azt, hogy unatkozom mellette, mindig is fel tudtuk találni magunkat itthon is kettesben.

2013. aug. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Azért mert van barátom, nem fogom elhanyagolni a haverokat. Mi ugyanúgy eljárunk kettesben is néha valahova, meg velük is. Most hétvégén is mentünk volna szomszéd faluba, csak nem jött össze, így otthon maradtunk filmeztünk meg kártyáztunk :)


És nem írtam azt, hogy nem éreztem jól magam. Jó volt vele lenni. És nem csak akkor mikor pörgés van. Szó mi szó, mindketten olyan emberek vagyunk, akik imádják a társaságot és szeretjük ha pörgős az élet, emberek vesznek körül és feszt megyünk mindenhova. Függetlenül ettől szoktunk kettesben lenni és tök jól érezzük magunkat. Pénteken és szombaton nem unatkoztunk. Mai nap volt az, hogy csak feküdtünk egymás mellett.

2013. aug. 25. 15:57
 7/9 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék, hogy mennyi idősek vagytok.
2013. aug. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én kérdeztem, hogy hány évesek vagytok. Nos igen, befolyásol, én legalábbis gondoltam, hogy körübelül ennyi idősek lehettek, bár téged azért fiatalabbnak tippeltelek. Csak furcsa volt, mert én úgy értelmezem a dolgot, hogy nálatok minden héten vagy hétvégén buli van meg pörgés a haverokkal, vagy ha nem is folyamatosan, de nyáron mindenképpen. Emiatt merült fel bennem bennem, hogy érdekes lesz pár év múlva, mikor lesznek fontosabb problémáid is, minthogy csak feküdtetek és néztétek egymást, ami halálra untatott, mert nem járt hozzá alkohol. Bár gondolom ezt hívják az emberek úgy, hogy kiélik magukat.

Nekem ez érdekes, mert engem általában a buli szokott untatni, és az dob fel, amikor kettesben lehetek a párommal és ölelkezünk.

2013. aug. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen, nyáron több a pörgés. Fiatalok vagyunk, szeretünk szórakozni. De nincs mindig alkohol. Jól érezzük anélkül is magunkat. A másik pedig, hogy nem az egész együttlét untatott. Hanem a mai nap. Nála voltam péntektől. Ma egykor jöttem el tőle, addig meg nem csináltunk semmit. Felkeltünk, ettünk, sétáltunk egyet, volt egy kis petting, ezek után pedig csak feküdtünk és olyan üresnek tűnt az egész.


Nem arról van szó, hogy untat a fekvés. Néha kifejezetten jó. De akkor, abban a pillanatban nem tetszett..

2013. aug. 25. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!