Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet érezni a menstruációs...

Lehet érezni a menstruációs vért másokon?

Figyelt kérdés
Ma annyira kellemetlenül éreztem magam, mert ma jött meg és ilyenkor a legerősebb. Viszont ma több óráig utaztam és sajnos nem tudtam cserélni így néha éreztem, hogy befolyik de nem áztam át. Viszont az út elején kaki szagot éreztem körülöttem úgy hogy nem volt rá indok vagy csak azon a területen volt valami. Később már fura szagokat is éreztem ami kissé vérhez hasonlított és ekkor már olyan szinten szorongtam a buszon hogy megmozdulni nem mertem sőt szemkontaktust is féltem felvenni másokkal. Folyamatosan azt éreztem, hogy mindenki engem néz néha. Hazaértem és megkönnyebbültem mert alig volt a betéten vagyis csak barnás lett már megszáradt?...és itthon semennyire nem éreztem azt a szagot mint kint, ez hogy lehetséges? Annyira szorongok emiatt hogy betegesen beképzelem vagy más valaki is lehetett? Eleve van hüvelyi folyásom ami miatt szintén szorongok ilyen szinten de az kevésbé borít ki mert nem erős szagú. Ezt beteges szorongás válthatja ki vagy tényleg érezni néha a mensit? Ma érdekes kevesebben voltak a buszon és bármikor leszálltak többen azon paráztam hogy miattam menekülnek, hogy ennyire elviselhetetlen? Itthon miért nem éreztem? Indulás előtt mindig rendesen zuhanyzok sőt többször nézem hogy tisztán indulok el de ez van mikor sokáig nem tudok wcre menni. 24L vagyok..:(

2021. szept. 27. 11:45
1 2
 1/15 szatam9a válasza:
93%

Én sohasem éreztem még

De nagyon rossz a szaglàsom azt hiszem.

2021. szept. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Biztosra írom, hogy nem voltál büdös. Ez mind csak a fejedben játszódott le. Ha büdös is van a buszon, senki nem fog egy fiatal lányra gondolni, hogy belőle jön. Szinte lehetetlen, hogy az egész buszt bebüdösítsd. Gondolom a szellőzőn jött be a városok szaga.

Én soha nem éreztem máson a vér szagát, maximum az erősebben illatosított betétek illatát, ami kellemes illatú. Ha ennyire szorongsz megnyugvásként használ utazáshoz erősen illatosított betétet (azthiszem a libresse, naturella elég erős).

Én egyedül izzadtságszagot szoktam érezni pár emberen, de tojok rá. Mindenki izzad, még ha ismerném sem zavarna... Biztos nem direkt izzad büdit az ember. A buszon meg mindenki megszokta, hogy ritkán van friss illat... Ne gondold túl :)

2021. szept. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a megnyugtatást!!

Igen a város szagában van valami, mert sokszor a duna felől is bejön néha ilyen erős kaki szag de az valójában a duna poshadt vize de ott az egyértelmű de elsőre csodálkoztam mi ez a szag. :D Viszont az izzadság szag nem zavar sőt az természetes már nekem, mert nálam büdösebbel is találkoztam . Mondjuk nem voltam elég nőiesen öltözve de azért látták hogy nő vagyok és fiatal :). Csak szeretném ha nem pánikolnák ilyenkor ha megjön és ha emberek között kell lennem, annyira szorongok hogy begörcsöl néha a lábam is.

2021. szept. 27. 12:09
 4/15 A kérdező kommentje:
Néha viszont azt képzeltem be hogy a hátra néző székben a pasi szaglászik, sőt a másik buszon egy fiatal nő is néha szippantott egyet. Persze ma esett az eső végig..Olyat is beképzeltem hogy 2 munkás mondott olyat hoghy "milyen kaki szag van" persze teljesen mást mondtak de valahogy csak erre gondoltam és alig vártam hogy ismét leszálljak. Ezt hogy lehetne kezelni hogy ne szorongjak ezen ennyire?
2021. szept. 27. 12:11
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj ennyire rajta :) igaz, még csak 25 éves vagyok, de rengeteg lánnyal, nővel találkoztam életemben (suliban is huszonpár lány oszt.társam volt, 2 szakmát tanultam ki, ahol szintén szinte csak lányok/nők voltak az oszt.társaim és hát elég sok emberrel találkozik az ember) - és eskü nem éreztem soha, vagy csak nem tűnt fel. Én az izzadtságom miatt szorongtam sokat, de már nem annyira, mert tényleg sokkal rosszabb is lehetne, plusz mindenki izzad, főleg nyáron. Találtam azóta egy nagyon jó izzadásgátlót is, ami rengeteget segít.
2021. szept. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Régen én is az izzadság miatt szorongtam egy sulis eset miatt de elmúlt és azt jobban kezelem mint ezt. Persze legalább csak 3 napos már.
2021. szept. 27. 12:18
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Kb 14-17 eves korom kozott en is paranoid modon hittem azt, hogy csakis en felelhetek azert, ha budos van, es kulon-kulon mindenert rettegtem. Mialatt az emberek egy resze tenyleg araszt szagokat, de ha nem extrem, a tobbseg be sem azonisitja, mi az, kitol van, vagy nem olyan elitelo. Ez szorongas.

Ha mindig tiszta vagy, nincs valoban problemas terulet, akkor onbizalomban kell erosodni.

2021. szept. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is csinálok ilyeneket, mondjuk én tényleg érzek valami menszesz szagot folyamatosan, ha megjön, de másokat kérdeztem, ők meg semmit. :d
2021. szept. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem nagyon jó szaglásom van és érzem a szagot magamon is, máson is. De én is azt mondom, hogy tuti nem voltál büdös. Van egyfajta szag ami érződik de szerintem a legtöbb ember nem érzékeli.
2021. szept. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Akkor tényleg ennyire durván beképzeltem?

Régebben direkt megkérdeztem én is osztálytársaimat akivel jóban vagyok hogy nem érez e de nem sosem.

2021. szept. 27. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!