Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges szűzen a petefészek...

Lehetséges szűzen a petefészekràk?

Figyelt kérdés
Olvastam egy cikket a petefészekràkról és félek, hogy nekem is az van,mert gyakrabban jàrok pisilni ivàstól függetlenül, fàj a derekam is néha, de nem tudom mitől. 1.5-2 éve voltak gondjaim a menszesszel, de ez màr rendbe jött , lehet a kovid oltàs mellékhatàsa volt vagy a sok stressz nem tudom. Most vagyok 21 éves, 15-16 éves koromtól menstruàlok néha tampont is hasznàlok mini méretet, de legtöbbször betétet. A menszeszem soha nem fàjt és most sincs semmi fàjdalmam,de rettegek amióta elolvastam a cikket. Àttapogattam a hasam és nem éreztem benne semmi szokatlan csomót se semmit. Annyira rettegek, hogy ez màr a munka rovàsàra is ràmegy.
2022. máj. 31. 20:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%

Ugye ezt nem komolyan kérdezed?

Mindegy, nincs semmi bajod. Jársz nőgyógyászhoz?

2022. máj. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Hipochondria!
2022. máj. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Hipochonder vagy...
2022. máj. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%
Miért nem mégy el akkor nőgyógyászhoz ha ennyire aggódsz?Nem kell félni mert nem fog a vizsgálat fájni és magánorvoshoz is mehetsz akit te választassz ki ha ciki a férfi orvos és probléma megoldva.
2022. máj. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%

Nem az volt a kérdés, hogy a kérdező hipochonder-e. Hanem az, hogy lehetséges-e szűzen a petefészekrák.


A válasz egy határozott igen. Akinek van petefészke, annak lehet petefészekrákja. Ez ilyen egyszerű.


Ennek az esélye 21 éves korban extrém kicsi.


Egyetértünk, a kérdező nyilván hipochonder.

2022. máj. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Van bennem hipohonderség is.De a cikk elolvasàsa utàn megijedtem, mert az egyik rokonunk lànyànàl 27 évesen diagnosztizàltàk ezt a betegséget és ő is vallàsi okokból(első szex esküvő utàn,ez nàlunk vallàs meg hagyomàny) szűz volt. Szerencsére időben ment dokihoz és megmentették az életét. Ha nem kerül elém az a cikk, akkor eszembe se jutott volna ilyen,de elolvastam és egyből pànikba estem,főleg úgyhogy nekem a mumus betegségem az a rák.
2022. máj. 31. 23:23
 7/12 anonim ***** válasza:
35%
Miért lenne 21 évesen ilyen bajod...? Hessegesd el a gondolatot, csak beképzeled. Mindenkivel előfordul, hogy olvas valami betegségről és már szinte érzi is a tüneteket. :)
2022. jún. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nyolcas folyt.

Egyébként elméletileg lehet bármilyen korban bármilyen rák, na de a valószínűsége szinte mérhetetlen. Szóval, ne aggódj feleslegesen.

2022. jún. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De ott volt a rokonunknak a lánya 27 évesen fedezték fel neki a daganatot.
2022. jún. 1. 09:01
 10/12 anonim ***** válasza:
Persze, van ilyen. 3 éves kisgyerek is halt már meg agydaganatban. Ettől még eszembe nem jutna azon stresszelni, hogy az óvódás gyerekem rákos. De még ct-re sem vinném el.
2022. jún. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!