Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges szűzen a petefészek...

Lehetséges szűzen a petefészekràk?

Figyelt kérdés
Olvastam egy cikket a petefészekràkról és félek, hogy nekem is az van,mert gyakrabban jàrok pisilni ivàstól függetlenül, fàj a derekam is néha, de nem tudom mitől. 1.5-2 éve voltak gondjaim a menszesszel, de ez màr rendbe jött , lehet a kovid oltàs mellékhatàsa volt vagy a sok stressz nem tudom. Most vagyok 21 éves, 15-16 éves koromtól menstruàlok néha tampont is hasznàlok mini méretet, de legtöbbször betétet. A menszeszem soha nem fàjt és most sincs semmi fàjdalmam,de rettegek amióta elolvastam a cikket. Àttapogattam a hasam és nem éreztem benne semmi szokatlan csomót se semmit. Annyira rettegek, hogy ez màr a munka rovàsàra is ràmegy.
2022. máj. 31. 20:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
29%

#11: teljesen jó a példa...


Kérdező, tedd félre az alaptalan félelmeidet.


Ezzel az erővel ne lépj ki az utcára, mert a fejedre eshet egy tégla..

A %-os valószínűsége nagyon alacsony, hogy pont petefészekrákod legyen... EGyébként meg járj el rendszeres nőgyógyászati szűrésre rettegés helyett.

2022. jún. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

12

Ezt még szűrni sem nagyon lehet.

2022. jún. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!