Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki írna egy értelmes választ?

Valaki írna egy értelmes választ?

Figyelt kérdés

Mit tegyek ha szerd. pen. vas. mosok csak hajat de napkozben pl. just dancezek a hugommal meg stb. es nagyon leizzadok…Nem akarok mindennap hajat mosni mert az nem is egészseges meg akkor mindennap ugy allna a hajam mint az oroszlanoknak es minennap kene vasalnom ami szinten nem tesz jot a hajamnak..

Van itthon par hajapolasi termek pl.: hajolajak, szaraz haj elleni ize, hajbalzsamok meg meg mit tudom en es valaki segitene h akkor most mihez kezdjek h ne legyen budos a hajam de ne is kelljen mindennap vasalni, kenjek ra valamit? Vagy hazilag csinaljak valamit? Egyalatalan erre van valalmi megoldas vagy most csak en vagyok az egyetlen hulye..:D

Elore koszi a valaszokat sokat segitenetek!!



2022. máj. 31. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Rövid haj.
2022. máj. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Száraz sampont próbálnék meg először a helyedben.
2022. máj. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Mert valamit valamiért. Sajnos a 2 összeegyeztethetetlen.
2022. máj. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Ha az ember nagyon leizzad, akkor őszintén, szerintem csinálhatsz bármit, akkor sem lesz az igazi. Ha zsíros az ember haja egy kicsit, meg minden, akkor a szárazsampon okés, esetleg hintőporral kilehet húzni a hajmosást. De ha rendesen az ember leizzad, és a haja is tiszta izzadtság, meg büdös az izzadtságtól.. arra a hajmosás a megoldás.


Szóval ha az ember húzni akarja a hajmosást, akkor szárazsampon és hintőpor esetleg, viszont ha az ember feje tocsog az izzadtságban, akkor szerintem az egyetlen megoldás akkor is a hajmosás.

2022. máj. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

En is sportolok, heti 4x, de nem mosok minden egyes nap hajat, csak heti 2x 🤷‍♀️

Nem szokott budos lenni.

2022. máj. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5# Változó hogy ki mennyire izzad.
2022. máj. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt akartam írni, amit az 5. is írt. Szerintem elég sok ember van, aki heti többször is leizzad vmi fizikai aktivitás miatt, de ettől még nem mosunk állandóan hajat, mert a sok kemikália csak tönkreteszi a hajat meg a fejbőrt, aztán a végén pont attól leszel büdös meg zsíros hajú.


Nem hiszem, hogy büdös lenne a hajad, csak mert edzel. Ha a ruháid tiszták, fürödni szoktál rendesen, szerintem engedd el ezt a büdöshaj parát, valszeg senki nem érzi rajtad.

2022. máj. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Értelmes válasz: kérdezd meg a fodrászt.
2022. máj. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!