Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az erős gyomor fájás és...

Az erős gyomor fájás és èmejgès lehet attól hogy megfog jönni a menstruációm?

Figyelt kérdés

Elkezdtem diètázni de mensszesz előtt rám jön a zaba amivel nincs baj mert ettem egy kicsit többet meg édességet is . Így nem volt hiány érzetem.

Most is menstruáció előtt vagyok de olyan zaba roham jött rám hogy az valami hietetlen. Talán azért fáj a gyomrom már három napja miért többet ettem, vagy most csak a menszesz miatt nem tudom de ennyire szenvedni nem szoktam.

Éjjel is felkelek és èmjgek fáj a gyomrom fel vagyok puffadva szelgörcseim vannak. Ráadásul egész nap aludnèk. Lehet valami vírus.


2022. jún. 1. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Hat ez valóban sok minden lehet. Nekem mensi előtt mindig van egy brutalabb gyomorfájás 1-2 napig, hullámokban, de nekem az utóbbi 2 évben egyre gyakoribb egyébként is a savproblema, ha nem javul lassan, (most sikerült kevésbé stresszes életmódot kialakitani) q haziorvosom tovabbkuld. Szóval lehet köze a mensihez, nekem egy pár hónapja mindig előtte 1-2 napig nagyon érzékeny a gyomrom is. Viszont lehet ezer más dologtól is: front, stressz, vírus, rendszertelen étkezés, valamivel megterhelted vagy üres, elcsaptad valamivel... pihenés, kímélő ételek (lassan és jól megragva), sok tiszta víz (kivéve étkezés közben, hogy ne terheld túl), borsmenta tea ami nekem szokott segíteni. Ha nagyon durván, akkor quamatel pár hétig, amit a doki ír fel, az erősebb venykoteleset. Lehet diéta hiba vagy etelintolerancia is. Ha rendszeres a probléma, mindenképp vizsgáltasd ki.
2022. jún. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen pont az a baj hogy a tünetek sok mindenre utálhatnak de nem tudom most mitől jött elő ez a rosszullét. Ettem nem rég mert már éreztem hogy éhes vagyok és kezdtem szarul lenni de le kellett feküdni most csak hányingerem van.
2022. jún. 1. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!