Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intimtorna, Kriston féle,...

Intimtorna, Kriston féle, méhsulyedesre esetleg vki tapasztalat?

Figyelt kérdés
3eve lesz hogy szültem természetes úton, nem lett nagy baba 2850gr. Hosszú évek után nem rég kezdtem el minden nap reggelente kicsit tornazgatni h formálódjak...tudni kell h 68kg voltam mikor terhes lettem és 104kg mikor mentem szülni, 1,5eves se volt a kislányom mikor viaszafogytam 68kg rá, 22hos koráig szopizott(ennek is köszönhető ) nem figyeltem oda az etkezesre és nem dietaztam, ettem mindent amit megkívántam. Magától lemaradtak a kilók, viszont az edzés és a gyenge kotoszovetem (nem tudtam egy orvos se mondta h gyenge) elkezdtem pecsetelni és megijedtem mikor megneztem ott magamat. Egyből doki. Aki közölte h lecsúszott a méhfal egy része, mehsulyedesem van. Gyenge a kotoszovet....semmi tanács, nincs teendő. Nyilván van ,utánna olvastam h aztán jön az szépen kifelé ha hagyom így és a többi, hólyag...végbél...intimtorna megoldás, jön is egy kriston tréner hozzám 1het múlva. Kinek mi a tapasztalata aki csinált kriston féle női intim tornát? Ki miért kezdett bele? Van e akinek hasonló panasz miatt minden érdekelne ezzel kapcsolatban.

2022. jún. 1. 20:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem van tapasztalatom.

Érd: privi

2022. jún. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!