Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ha késik?

Normális ha késik?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, nagyjából 1 éve élek szexuális életet, mindig óvszerrel.

Minden hónapban paráztam hogy megjön e, pedig mindig leellenőriztük az óvszert és mindig minden rendben volt. Múlt hónapban rettentően izgultam már mensi előtt 1 hèttel kb hogy megjön e.Elrontottam a gyomrom és hánytam, de sajnos mivel nagyon stresszes vagyok lehetseges hogy stressztől is hánytam. Barátommal mensi előtt 5 nappal petting volt és megjött petting alatt délután. Nem volt annyira vér színű inkább alvadt vér volt(tehát ilyen barnás) Delutan fajdogált de nem vészesen(nagyon gorcsolos vagyok) de este kegyetlenul fajt igaz elotte felfázhattam. De nagyon fájt, aztan nagyon ra voltam parázva hogy tartson tobb mint 4 napig(nkm 7 napig tart). 7 Napig tartott de lehet meg 8 is volt meg utana par napig barzanas. Azota nem voltam egyutr baratommal. Nagyon stresszes honapon vagyok túl, 2 napja késik. Illatokat picit jobban érzem, de semmi más tünetem nincs. Arra gondolok hogy mivel 5 nappal előbb jött most azért késik. Valaki ebben tapasztalat?


2022. jún. 3. 15:16
 1/1 anonim ***** válasza:
normális a késés.ha nem jön meg tesztel.
2022. jún. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!