Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős boka dagadás ellen mit...

Erős boka dagadás ellen mit lehet tenni? (kép)

Figyelt kérdés

24 éves létemre így fel dagad munka közben a bokám. De csak a bokám,nem vagyok túlsúlyos,ezer féle cipőt próbáltam már,

Oke hogy 14 órás 1 műszak nálunk,de nem nap végére lesz ilyen,sokszor már délután 2-3 alig tudok állni.

Nem tudom össze függ e,de fáradékony így vagyok nagyon,nyomottnak érzem magam,állva el tudnék aludni:(



2022. jún. 3. 19:20
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nem ebben szoktam dolgozni,kb 20 ból egyszer ha ez van rajtam.

Csak itt úgy voltam vele hogy már mindegy…

Birkenstock munkas papucsban vagyok nyaron,télen skatchers vagy van egy adidasom is amit szeretek.

2022. jún. 3. 21:09
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha belehalsz, akkor más vőlegényének a szüleié lesz a hely! Mért kéne neked kidolgoznod a beledet csak azért, mert a vőlegényed szüleinek kocsmájuk van? Ha emiatt szakít veled, hát akkor csak szakítson is! Amúgy se szerencsés! Mi van, ha összevesztek akár vele, akár a szülőkkel.
2022. jún. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Hát volt már rá példa😀 ki is rúgtak,csak másnap vissza kellet menjek mégiscsak mert nem volt ember.

Én vagyok a hülye komolyan most hogy így látom le írva..

2022. jún. 3. 21:53
 14/14 anonim ***** válasza:
85%
Örülök, hogy felébredtél. Ezek után tenni is fogsz valamit? Vagy fél év múlva megint ide ki a bokádat?
2022. jún. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!