Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bedagadt bütyök ellen mit...

Bedagadt bütyök ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

1 hónapja nagyon összevesztem a barátnőmmel és szét ütöttem a falat, nagyon bevolt dagadva, vérzett.. A középső és a kisujjam bütyke

Ketszeresére dagadt. Tegnap pedig a haverokkal elmentünk a játék terembe ahol az ütőgépet ütöttük, mondanom sem kell majdnem elsirtam magam annyira fájt a kezem.. Kinek volt már ilyen és meddig maradt bedagadva?



2019. jún. 8. 13:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Itt találsz gyógyító tippeket:

[link]


Zúzódásod lehet - ám, ha nem hagyod gyógyulni - csont repedés, törésed is kialakulhat. A duzzanat általában másfél-két hét, de lehet hosszabb, mire elmúlik.

A borogatás segíthet, plusz gyógykenőcs. (lásd a fenti linket)


((Nekem a gyűrűs ujj II. percnél volt sport sérülésem miatt duzzanat, igaz, nekem elrepedt a csont, és 3-4 hétig gyógyult. Sebészeten írtak rá Phenylbutazon kenőcsöt.))

2019. jún. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy hónapja történt, tehát valószínűleg már eredetileg repedés volt. Menj el a dokihoz.
2019. jún. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!