Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Farok csontomnál tályog és...

Farok csontomnál tályog és piros és fáj kicsit el fog múlni? Nektek volt már ilyen?lehet e halálos?

Figyelt kérdés
Pár napja érzékeltem hogy fáj a farok csontomnál, és fürdés után vettem észre hogy piros csík van ott. És utána néztem. Hogy ez egy állítólagos tályog" sipoly" és meg annyira nem csúnya... Be mentem popcsi kenoccsel, hintő porral kérlek segítsetek...tudom az orvost el fogok menni...
2022. jún. 6. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Farokcsonti tályog. Nekem is volt. Lehet benne víz, vagy genny. Nekem víz volt. Kiböktem tűvel és kinyomtam, mint egy vízhólyagot. Sokszor feltelt még, de egyszer csak megunta. Azóta jó.
2022. jún. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A farok csonti tályog, másnéven seggvályatsipoly bizony sok esetben végzetes... Ezt megszívtad.
2022. jún. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm a válaszod.

De hogyan bökted ki? Nekem még csak egy pici fehér pötty van rajta.

2022. jún. 6. 20:47
 4/5 A kérdező kommentje:
2#valaszolo miért lenne végzetes? Vannak műtétek.
2022. jún. 6. 20:47
 5/5 anonim ***** válasza:
fogadnal nicsen tályog? nekem ott van sajnos :(
2022. szept. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!