Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire probléma, ha menstruá...

Mennyire probléma, ha menstruáció idején nem használok semmit, ha otthon vagyok?

Figyelt kérdés
Spórolás okán kérdezem. Meg lehet azt csinálni, hogy ha otthon vagyok, és nem erős a vérzés, akkor nem teszek be se tampont se betétet, hanem inkább gyakrabban járok mosdóba és/vagy ruhát, bugyit cserélek napi többször? Megcsinálható? Vagy hülyeség?

2022. jún. 7. 19:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Ez hogy spórolás, ha a ruhákat ki kell mosni gyakrabban? És egész menzesz alatt állni fogsz, vagy a kanapén, ágyat is összevérzed?
2022. jún. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
A bugyiból nem jön ki rendesen a vér. A mosószer se olcsó, plusz állandóan moshatsz. És félhetsz, hogy összevérezed a bútort. Ha annyira gyenge, használj vékony tisztasági betétet.
2022. jún. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem hülyeség, így csak többet kell majd mosnod. Ha spórolni akarsz keress az olcsóbbak között jót(DM saját márka szerintem jó, nem vészes az ára) vagy válts mosható alternatívára
2022. jún. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

Miért jobb a véres ruhát mosni, mint a betétet cserélni?

Amúgy meg állandóan mosni akarsz? Az miért spórolás? Mert ha frissen nem mosod ki a foltot, akkor többet soha.

2022. jún. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Drágább a víz, áram, mosószer, agyonmosott és cserére szoruló új bugyi, mint a betét. Plusz amit fentebb írtak: kanapé, lepedő, székhuzat, stb.
2022. jún. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%

He?? 🤨

Legalább tekerj össze wc papírt, tedd be azt, ha annyira spórolni akarsz a betéten, tamponon. De baszki semmi nélkül 2 perc alatt átázol és összevérzel mindent... Az nem spórolás, hogy a véres ruháidat kell mosni tonna számra.

2022. jún. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
Azonnal át fogsz ázni.
2022. jún. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Vannak mosható alternatívák és intimkehely. Egyszer kell rá befektetni. Egy év alatt visszahozza az árát.

Undibb részlet következik:

Nekem mensi bugyim is van. Sokkal jobb mint a betét, olyan, mintha megsem lenne és rengeteg vért beszív szagmentesen. Csak ajánlani tudom.

2022. jún. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
Inkább cserélgesd a betétet:D Jobban jársz mint ha mosni kell a véres bugyikat,ruhadarabokat.
2022. jún. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%

Hány eves vagy??


Mekkora butaság!

A többiek már leírták.

Elkepesztő ötlet.

2022. jún. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!