Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Illatosított egészségügyi...

Illatosított egészségügyi betét semlegesíteni tudja a menstruációs szagokat?

Figyelt kérdés

Always, Naturella, ezek úgy tudom illatosítottak, csak még nem próbáltam, mert ezek már a drágábbak.

Aki ilyet használ, lehet érezni az illatosítás ellenére a menstruációs vérzés szagát, vagy teljesen el tudja nyomni?



2022. jún. 8. 08:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én always utra sensitivet használok, az nem illatosított.

Egyszer vettem always platinumot, ami illatosított. Engem nagyon zavart. Szerintem nagyon erős illata van. A menstruációs vér szagát meg egyébként sem érzem. Gyakrabban kell cserélni, ha érzed.

De ha te bírod az illatos betétet, akkor jó lehet. Nekem túl illatos volt.

2022. jún. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyit használ (a nedvszívó és benntartó képesség többet, mint az illatosítás), de a legbiztosabb a gyakori csere, vagy áttérsz kehelyre/tamponra.
2022. jún. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Dehogy semlegesíti. Inkább csak összekeveredik a kettő és még büdösebb lesz.
2022. jún. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

Én mindig Always Platinum betétet használok, nálam ő a befutó, ez semlegesíti a legjobban a szagokat, valamint számomra a nedvszívó képessége is a legjobb.

Múltkor mikor megjött, éppen a barátoméknál voltam, sógornőm naturellájából kértem kölcsön egyet, hááát, alig vártam, hogy hazaérjek.

2022. jún. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem semlegesíti, de legalább jó vegyszeres, ami kell oda. :(
2022. jún. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell semmiféle illatosítás.
2022. jún. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!