Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan viszonyultok az egészsé...

Hogyan viszonyultok az egészségügyi betéteken lévő mintákhoz, színes díszítésekhez?

Figyelt kérdés

Figyelem, a kérdés elsőre furcsának tűnhet, de olvassátok el!


Jelenleg ahogy megfigyeltem, ugye a Libresse betéten van lila szívecske, az Alwayson valami kék hullámvonal, vagy valami virágminta (a normálon), az Always platinum meg egy időben majdnem az egész betét lila színű volt, nem fehér. Ezeket használom Meg mintha a Bella teens-et írta volna valaki, hogy azon is vannak minták, de azt nem próbáltam, így nem tudom.

(Tisztaságinál és tamponnál pedig nincsenek minták valamiért.)


Én marketing-területen tanulok/tanultam, így arról is hallottam meg tanultam, milyen módszerekkel próbálják ösztönözni a fogyasztókat a vásárlásra, az újravásárlásra, stb. Gondolom a mintának, meg a dizájnnak is ilyen szerepe van a betét esetén, hogy hassanak a vásárlókra (hiszen a gyártók célja az, hogy a termék sikeres legyen a piacon). Viszont ez a téma ennél a terméknél nyilván nem kerül elő csak úgy face-to-face, így itt kérdezem meg:

Ti mit gondoltok az eü.-betéteken lévő mintákról? Milyen érzés nem sima fehéret használni, hanem pl. szívecskéset, virágosat használni a menstrucáiókor? Szívesebben használjátok emiatt, vagy inkább pont hogy nem szívesen használjátok el? vagy éppen nem hat rátok sehogy sem, észre sem veszitek, stb.? Hogyan viszonyultok ehhez a dologhoz? Kinek mi a véleménye?



2022. máj. 31. 15:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Sehogy, csúnya szóval leszarom mi van rajta.
2022. máj. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sosem szoktam nézegetni. Hogy mit veszek, azt a minősége alapján döntöm el (mármint ilyesmi termékek esetében).
2022. máj. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Én mosható betéteket szoktam vásárolni az Eemillától. Mármint korábban, mostmár megvan a flotta. Nagyon sokat számított az, hogy ennyire gyönyörű szépek. Szó szerint adntak valami ünnepit a menstruációnak. Azzal együtt természetesen, hogy nem lesz belőlük óceáni műanyagszemétsziget.
2022. máj. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Metionin ***** válasza:
94%
A minta nem izgat rajta. A mérete, formája számít.
2022. máj. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tök mindegy. Kb fél-1 óra után úgyis kicserélem.
2022. máj. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel, hogy van-e minta, vagy sem. Pár óra használat után úgyis megy a betét a kukába, meg nem is nagyon szoktam nézegetni, hogy milyen.
2022. jún. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Engem sem érdekel a minta. Sosem nézem, teljesen hidegen hagy. Legalább tíz éve csak libresset használok, de nem biztos, hogy meg tudnám mondani, milyen mintás, most, hogy olvastam, ja tényleg, valami szív van rajta.
2022. jún. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én sem néztem soha a mintát rajta. Mindig a megszokott márka megszokott típusát használom, felőlem aztán lehet rajta bármilyen minta.
2022. jún. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Tia Sara válasza:
36%

Eddig a pontig szerintem ez a dolog az, amin soha nem gondoltam.

Annyira nem érdekel, hogy mi van rajta, nem a divat miatt hordom. Rajtam kívül más úgysem látja, hogy mi van a bugyimban.

2022. jún. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%
Engem sem érdekel a minta. Kipróbáltam szinte az összes fajtát, van 3-4 féle ami bevált, ezekből veszek utánpótlást, nem érdekel a minta, csakhogy kényelmes legyen. Az illatosítottat nem igazán szeretem, de nagy bánatomra az Always Platinum is illatos, pedig azt nagyon szeretem. Így az a trükköm, hogy megveszem, és kinyitom a csomagot, így rakom el a fiókba, mire használni kell, már sokkal kevésbé szagos szerencsére.
2022. jún. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!