Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől vagyok ilyen rosszul?...

Mitől vagyok ilyen rosszul? Menstruációm késik.

Figyelt kérdés
Nekem általában nem pontos mindig vannak elcsúszások ,viszont most 2 hete nem jött még meg. Volt olyan is hogy nem jött meg egy hónapban vagy hasonlóan hosszú ideje késett. De nagyon rosszul vagyok , hasmenés ,hányinger, alhasi görcs fáj a mellem is, fáradtság. Tesztet már csináltam , negatív lett. Csak nem értem mert nekem simán csak alhasi görcseim szoktak lenni és fáradtság, más tüneteim nem igazán. Nem értem miért vagyok ilyen rosszul… a késésre van egy tippem ,hogy kb 1 hete elkezdtem szedni egy gyógyszert és azért lehetséges. Vagy a stressz is akàr okozhatja (most érettségizem). Valakinek volt már ilyen hogy menstruáció előtt ennyire rosszul volt?

2022. jún. 10. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Elrontottad a gyomrodat, nem minden függ össze a menstruációval.

A késést nyilván okozhatja az érettségi miatti izgalom.

2022. jún. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is kb. egy hete késik nem tudom miért. Terhes nem vagyok. Egyébként nem szokott késni ennyit. Vizsga stressz nálam is van. Illetve végbél repedésre kúpot kell egy hete használnom arra is gondoltam amiatt.
2022. jún. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Elkaptam egy hasmenéses hányós vírust azért vagyok ilyen rosszul. Az is lehet hogy ebben a hónapban ki fog maradni ,mivel még mindig nem jött meg.
2022. jún. 13. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!