Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már a második hónapban "játsza...

Már a második hónapban "játsza" el a menstruációm, hogy mikor már reménykednék hogy hátha baba és azért késik majd csinálok tesztet ami negatív akkor utána rögtön megjön... rendesen rosszul esik... Miert van ez?

Figyelt kérdés
2020. dec. 23. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Xddd. A menstruáció nem tudatos. Nem tudod irányítani. Azért késik mert stresszelsz. Lehet a baba is ezért nem jön össze.
2020. dec. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

Orvosilag nem tudom megmagyarázni, én azt vettem észre, hogy amikor késett és utána megjött (szintén negatív teszt után), akkor sokka erősebb és darabosabb volt. Én arra gondolok, hogy lehet megfogant csak nem tudott megtapadni vagy valami..

Méhpempő segített nekem picit meghosszabbítani az ovuláció utáni napokat és nem sokra rá nekünk összejött.

2020. dec. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor mi is rajta voltunk, hogy összejöjjön a baba, nekem is mindig tolódott a ciklusom. Nem tudom, miért, szerintem vmi pszichés oka van, mert bevallom, kissé rágörcsöltem.
2020. dec. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
A szervezeted ciklus szerint működik és nem agyi parancsszóra. Ha ezt nem fogod fel, menj pszichológushoz!
2020. dec. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%

Tudom, hogy milyen rossz, évekig próbálkoztunk.(6év) és egyikünknel sem volt semmi! Nálam van az, hogy hatrahajló a mehem, erre egy okos orvos sem mondta, hogy az ilyen esetekben a megtermékenyítést előre segíti az, higy aktus után hasra kell fordulni és egy picit megemeli egy párnaval a pocakot. És jeeee, láss csodát, 2 hónapos a babám!

Eszem ágában nem fordult elő, hogy ilyet kell csinálni! Itt jöttek a gyertyazassal stb... ha annak oda kell jutni akkor oda jut!

Biztos sokszor hallottad, hogy türelem, amitől nekem is fel

Állt a szór a hátamon, de tényleg ez és a legfontosabb a nyugalom...:)

Hidd el ha ezek megvannak hamarosan Te is a kezedben tarthatod a babadat :)

2020. dec. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!