Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fájó hüvely? Mi lehet ez?

Fájó hüvely? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Szex után nagyon fáj a hüvelyem...És amikor a párom belém hatol akkor is..Nagyon kellemetlen...De nem mindig van ez...vmikor egyáltalán nem fáj.
2010. szept. 19. 14:01
 1/5 Egyszerű huszonéves ***** válasza:

Nekem is ez a bajom, pedig én már 4 éve élek nemi életet. van mikor tudom élvezni, mert nem fáj annyira van mikor be sem fér, nem tudom mitől van ez a doki se tudta megmondani, ez talán egy átok lehet egyes lányoknál a fene tudja, de jó lenne ha ebbe a rohadt életbe legalább a sexet élvezhetném, ha már semmim sincs. :-)

Nekem is van mikor egyáltalán nem fáj. Én csak akkor tudok elmenni, ha a párom csikálja a csiklóm, csak hüvelyi úton nem. És nekem ott fáj ahol épp tart a párom. Te is így vagy evvel??

2010. szept. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

2 dolog lehet:

1. száraz hüvely

2. gyulladás


El kell menned dokihoz, hogy kizárja, illetve kezelje, ha fertőzésed van. A kezeletlen fertőzés végleges meddőséget okozhat.

Ha egészséges vagy, akkor használjatok síkosítót.

2010. szept. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1.Nekem inkább a hüvelybemenetnél fáj,nekem ez nem rég ota van..

2nak:Köszönöm,sztem megyek nőgyógyászhoz:)

2010. szept. 19. 20:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha folyásod is van akkor az gyulladás...
2010. szept. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szia.szeretném tudni, mi lett vegulis? nekem is most pont ez van, kellemetlen nagyon, főleg az első pisilésnél ... amikor beteszi, fájdalmas...lehet rosszul tágulok, vagy mi ez? nem először szeretkeztunk, már tavaly nyár óta nem vagyok szűz, eddig nem volt semmi gond.. mi lehet? nekem mi lett vegulis?köszönöm:))
2012. aug. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!