Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez aranyér lehet?

Ez aranyér lehet?

Figyelt kérdés

Ma reggel vettem észre hogy a végbélnyílásomnál megjelent egy apró dudor, nyomásra puha és érzékeny, alapból nem fáj csak ha megnyomom de akkor se vészes. Székelésnél enyhén szúr.

Nagyon aggódom hogy aranyér mert azt hallottam hogy az nagyon súlyos betegség és visszatérő, gyógyíthatatlan. Pedig még fiatal vagyok 22/L

[link]

[link]



2022. jún. 13. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Aggódhatsz is drága.


Ha zavar, vágd ki egy ollóval, vagy menj el egy pasihoz aki ki igazítja neked. ;)

2022. jún. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy ha nagyon aggódsz, akkor miért nem mész el egy szakemberhez, csak hogy írjak valami okosat is.


Egyes voltam.

2022. jún. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet kezdődő aranyér, ne félj megmutatni szakembernek, tud valamit ajánlani hogy ne romoljon tovább és visszahúzódjon.
2022. jún. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Dokinak mutasd meg, j9bban jársz mintha itt kérnél tanácsot.
2022. jún. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
1-es, javaslom fejezd be a sértegetést. Én nem lepontozlak, hanem megírom neked kerek perec, hogy ne sértegesd a kérdezőt... Egy ilyen az még nem aranyér, ha meg az, akkor fáj is és kenőcs kell előbb rá.
2022. jún. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%

Juuuuj ötöske, milyen cukorpofa vagy életem <33 mint egy igazi védelmező hős.

Nem hatottál meg, nem jött össze, még próbálkozz babám.


Puszi az egyestől. ;)

2022. jún. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ReGina... ***** válasza:
100%

Nekem is hasonló van.

Szintén huszonéves vagyok, végül voltál dokinál? Mit mondták mi ez, most gondolkodom én is, hogy kellene vele valamit kezdeni.

Így alapból egyáltalán nem fáj és nem is zavar.

Mivel kezeled?

2022. jún. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 Vettem ra kremet vegul, es elmult, marmint egyaltalan nem erzem mar, viszont a dudor picit meg mindig latszik. Szoval mar csak esztetikai problema
2022. júl. 11. 15:23
 9/9 anonim ***** válasza:
6 oska, vegyél vissza nehogy kitiltassalak innen... Idősebb vagyok szerintem felnőttként mint te
2023. jan. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!