Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős nyilaló alhasi fájdalom,...

Erős nyilaló alhasi fájdalom, mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most reggel keltem fel úgy hogy erőteljes, szúrkálás-szerü fájdalmat éreztem a köldököm tájékán (köldöksérvvel műtőttek csecsemőként, ez nem tudom számít-e), hirtelen mozdulatokra erősebb lesz a fájdalom, mérséklődik ha kicsit összehúzom magam és a hasamhoz húzom a lábaim. Ez a köldöktáji fájdalom áthúzódott most az alhasi/lágyéki részre, a fájdalom jellege nagyon hasonlít az ovulációs fájdalmakra de sokkal erőteljesebb és órák után is folyamatosan jelen van. Gyógyszert nem szedek, a ciklusom aránylag folyamatos és rendszeres, viszont hajlamosabb vagyok a ciszták kialakulására (Petefészek és agyi cisztáim voltak, probléma nélkül felszívódtak - De ezek sem mostanában voltak).

Láz nem társul a fájdalomhoz, de gyengeség érzése igen. Mi lehet ez? Érdemes lenne orvoshoz fordulni ezzel hogy ha mondjuk nem múlik el holnapra?


2022. jún. 15. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Még ma menj orvoshoz, most azonnal kezd el intézni (itteni írogatás közben)!


Akar magan rendelesre ahol van ultrahang.

2022. jún. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Pontosan melyik oldalt érzed a fájdalmat?


Jobbról köldökbe sugárzó fájdalmat, általában okozhatja vakbélgyulladás is. Viszont nőknél ez lehet több okból is. Ahogy, mozgásszegény életmód és stressz is, de ezekre csak akkor lehet gondolni, ha a szervi elégtelenség ki van zárva.


Először is házi orvos, vagy ügylet. És onnan tovább küldenek. Mindenképpen menj el még ma. Mert ha elmúlik a fájdalom akkor nehéz lesz kideríteni mi bajod volt, vagy akár perforálodhat is.


FÁJDALOMCSILLAPÍTÓT SEMMIKÉPP NE VEGYÉL BE!


Nekem is volt, viszont én elmentem sürgősségire, de nem volt semmi gyulladás a véremben, és a hasi ultrahang is negatív lett.

2022. jún. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

És férfiaknál legalul alhasban nyomásra és mozgásra ? Vizelet széklet van.

Derék is fájt de mára már az nem .

Lehet hogy izomhuzodàs

2022. jún. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Általában, ha csak mozgásra fáj az, nem szervi ok.


Valószínűbb, hogy megerőltetted magad magad, nem emeltél mostanában nagy súlyt? Vagy nem mozogtál keveset?


Ha nem hirtelen nagy fájdalommal jelentkezik, na akkor ügyelet minden esetben, de ha sokáig fáj inkább izom fájdalom lehet.


(3-asnak címzetem.)



2-es voltam.

2022. jún. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

De keveset mozgok és hát sofőr vagyok. És néha néha sokat kell pakolni. Igazából ha leülök nem fáj, ha mozgok szorít húz szúr derekamra is kisugárzik. Ha lefekszem arra a felemre bal oldalra akkor fáj de ilyen tompa jellegű szúró fájdalom , ha megnyomom azt a részt akkor is fáj.

Igazából ha talpon állok egesznap tompa fájdalom

2022. jún. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

Hogy értsem azt hogy nem hirtelen nagy fájdalommal jelentkezik?

Mert igazából nem nagy fájdalom ha mozgok.

Őszintén elmondom rég volt szex párommal és igazából utánna lett

2022. jún. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a segítséget!

Délelőtt elmúlt a fájdalmam, dél körül visszatért - Volt egy csúnya hasmenésem, és azóta kutya bajom sincs, szerencsére. Valószínűleg gyomorrontás lehetett, a fájdalom egyébként nem volt lokalizált egyik oldalba sem, egész alhasam/hasam fájt.

2022. jún. 15. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!