Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális fogamzásgátló...

Ez normális fogamzásgátló mellett?

Figyelt kérdés

Lassan 5 hónapja szedek fogamzásgátlót. Az első levélnél végig pecsételő vérzésem volt, de ez normális tudtommal. Utána ez el is múlt. Volt egy olyan alkalom, amikor elfelejtettem bevenni a tablettát, akkor is volt, de ez nyilván a kihagyott tabletta miatt. Most azonban mindig időben szedtem be a tablettát, viszont tegnap óta pecsételek. Pénteken kéne megjönnie. Nem értem hogy miért amikor végig rendesen szedtem a tablettát. Gondoltam arra, hogy talán köze lehet a vizsgaidőszaknak is hozzá, mert nagyon stresszeltem.

Nem hinném, hogy rossz lenne a gyógyszer mert ez eddig egyszer sem fordult elő mikor rendesen szedtem a tabikat, csak most. Nem értem.

Ti mit gondoltok?



2022. jún. 15. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gyakori mellékhatás, nálam is előjön pár havonta.
2022. jún. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod hogy pénteken kellene megjönnie. Ezek szerint már a gyógyszermentes szünetben vagy? Milyen tabit szedsz? Amit én szedtem (Yadine) annál az volt hogy 21 tabi után 7 nap született kellett hagyni. Abban a 7 napban kezdődött a megvonásos vérzés. Ez lehetett akár az 1. akár a 6. nap is. Szóval ha eddig pénteken kezdődött de mondjuk már 3 napja a szünetben vagy akkor tök normális ha elkezdődik szerdán. Az a lényeg hogy a szünetben kezdődjön a vérzés.
2022. jún. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahogy a második is írta, ha a kihagyásos héten bármikor megjön, az úgy teljesen oké. Nekem is általában napra pontosan szokott megjönni, úgyhogy ha valami miatt 1-2 nap eltolódás van, én is mindig meglepődök. De hát a hormonháztartás érzékeny "műszer", lehet, hogy párszor csúsztál 1-1 órát a tabletta bevételével, vagy tényleg akár a stressz miatt is minimális szintváltozások lehetnek.
2022. jún. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!