Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fluomizin mellett Vitagyn C?

Fluomizin mellett Vitagyn C?

Figyelt kérdés
Voltam nőgyógyásznál, aki bakteriális fertőzést állapított meg, felírták a Fluomizint, illetve mondta, hogy vegyek Vitagyn C-t is. Azt szeretném kérdezni, hogy ezt a kettőt egyszerre használjam, vagy ha letelt a Fluomizin kúra, akkor használjam a másikat? A doki nem mondta, én pedig akkor még nem tudtam, hogy mindkettőt hüvelyi úton kell alkalmazni.

2022. jún. 28. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha letelt a Fluomizin kúra, utána kezdeném el a Vitagyn C-t. Utóbbinak benne van a tájékoztatójában, hogy antibiotikum-kúrát követően javasolják.
2022. jún. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged! 😊 Bár már elkezdtem ezeket 2 napja, de akkor a krém használatát szüneteltetem addig, amíg el nem fogy a tabletta.
2022. jún. 28. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!