Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alacsony vérnyomással hogyan...

Alacsony vérnyomással hogyan viselitek ezt a hőséget?

Figyelt kérdés

Napok óta egyre többször fordul elő hogy megszédülök, gyengének érzem magam. Tegnap volt egy pillanat, amikor már az ájulás határán voltam.


Ti hogy bírjátok?


22L



2022. jún. 30. 08:56
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Én is nagyon sokszor megszédülök sajnos, igyekszem minnél több folyadékot bevinni és annak ellenére, hogy nincs étvágyam a melegtől, azért próbálok eszegetni. Nekem ezek segítenek, plusz én kávézom is, mert az egy picit megemeli a vérnyomásomat.
2022. jún. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Nekem is alacsony lett pár napja. Egyébként is kicsit alacsonyabb az átlagnál, de most elég kellemetlen.

Várom, hogy normálisabb idő legyen. Sokat iszom. De mást nem tudok tenni.

2022. jún. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Megfelelő mennyiségű folyadékbevitelre kell odafigyelni. Nekem is alacsony a vrnyomásom, kávézok is de nem olyan sokat. Nekem orvosom mondta hogy ilyen hőségbe minimum 3 iter folyadék menjen le egy nap és lehetőleg ne egyszerre igyak meg egy litert hanem egész napra eloszlatva, az nem baj ha többet iszok csak lehetőleg a minimális mennyiség legyen meg.


Egyébként ezt betartom, meg én alapból sokat iszok ilyen melegbe tehát nekem a napi 4 liter bevitel is megvan és így egész jól érzem magam.

2022. jún. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

En mentális betegként szenvedek mint egy kutya. A vérnyomásom is alacsony

Olyan mintha egesz nap a pokolban égnék

2022. jún. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
54%

és akkor képzeld el, magas vérnyomással milyen.

Tegnap vettem be gyógyszert, most lényegesen jobban bírom a meleget.

2022. jún. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%
Rosszul, természetesen. Már azon gondolkodom, hogy veszek egy összecsukható horgászszéket, hogy legyen mire ülnöm, amikor elszédülök a városban járva. Jégakku mindig van nálam, azzal tudom magamat borogatni.
2022. jún. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!