Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyi folyás?

Hüvelyi folyás?

Figyelt kérdés

Olyan problémával állok szembe, hogy keletkezett egy méhszájsebem, amire kúpot kaptam. Ez a méhszájseb szépen begyógyult..viszont a hüvelyi folyás még mindig megvan ami nagyon kellemetlen.. Az orvos semmi gyulladást fertőzést, sem elváltozást nem talált... A rákszűrésem is negatív lett.. Valakinek valami tipp, hogy mi lehet?

Előre is köszi!



2022. jún. 30. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
#normális #tisztaságibetét
2022. jún. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerintem a kellemetlenszagú hüvelyi folyás nem éppen normális dolog..
2022. jún. 30. 11:48
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Akkor lehet nem ártana Chlamydia és Trichomonas szűrést csinálni az orvosnak vagy gomba nem lehet ha szagos a folyás?
2022. jún. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát vízszerű folyásról van szó, ami társul kellemetlen szaggal.. Kétszer voltam ezzel a problémával nőgyógyásznál..azt mondta ő nem lát semmilyen elváltozást ami miatt ez kialakult..Annyit mondott, hogy lehet hogy a progeszteron szintem magas.. Mielőtt létesítettem valakivel szexuális kapcsolatot már fent állt ezt a dolog.
2022. jún. 30. 13:07
 5/9 A kérdező kommentje:
Első körben kizárta egy vizsgálattal a fertőzést majd azt mondta, hogy a méhnyakon keletkezett seb váladékozhat.. mivel azt mondta javult a méhnyakon lévő seb azt mondta, hogy intimzuhannyal próbálkozzak.. De engem ez kicsit elbizonytalanit, hogy begyógyult és még mindig fent áll a folyásom.
2022. jún. 30. 13:14
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor az intimzuhany lehet jó ötlet.Ha nincs semmi fertőzés biztosan akkor ki kell várd míg elmúlik az intimzuhany segítségével a folyás.

A szag is el fog múlni.

2022. jún. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt hasonló problémám. 1 évig küzdöttünk vele, mire rájöttünk, hogy a párommal oda-vissza adogattuk ezt egymásnak. A páromnál tünetmentes volt, nálam meg ez a folyás volt. Nekem a legjobb gyulladáscsökkentő segített(ami nem gyógyszer, hanem természetes étrendkiegészítő), amit közösen szedünk a párommal azóta is. Na azóta ezzel nincs problémánk. Írj nyugodtan privátban, és szívesen elmondom mi ez.:)

Az intimzuhanyt is próbáltam, de nekem nem vált be, vagyis kb. 1-2 hétig működött.. Na meg antibiotikumos kúrán is voltam, meg a kúpokat kaptam, de azokkal csak azt értem el, hogy a jótékony bacikat is kinyírtam.Ez volt az én tapasztalatom.

Szóval remélem tudtam segíteni, mert ez tényleg brutál kellemetlen tud lenni.

2022. jún. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Milyen kúpot kaptál méhszájsebre?

Azóta hogy vagy?

2023. febr. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Cardiana azota mar voltam egy masik orvosnal o azt mondta h bakterialis fertozes o is ort fel 4 fajta gyogyszert antibiotikumot is de meg nem mult el… most kedden megyek egy masik orvoshoz tobb szem tobbet lat talan mostmar meg lesz a valodi ok
2023. febr. 26. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!