Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruacios zavar?

Menstruacios zavar?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

26 eves leszek par heten belul, mindig is rendszeres, problema mentes, rovid 3-4 napos volt a menstruaciom.

Oramu pontosaggal jott meg mindig, talan gmegy-ket alkalommal az evek alatt ha csuszott egy napot.

Sosem szedtem fogamzasgatlot sem.


Ket hete egy oriasit estem biciklivel es megutottem a lagyek reszemet(mar ha nokent van ilyenem egyebkent pinót ha irhatom igy) de nem okozott a kellemetlensegen kivul semmi mast, szexeltem is utana ra par napra. Azonban egy het utan egy hosszu csomo jelentkezett az utes helyen, ott erzekeny is, ez a comb hajlatom es nemi szervem szelenel van.

Megjott a menstruaciom, minden elozo “tunete “ meg volt, mell feszules, egy pati az arcon😅, tettem be tampont de, mikor csereltem volna nagyon keves mennyiseget lattam, masnap pedig meg annal is kevesebbet.


Ilyen meg nem fordult elo velem, ez normalis, vagy keressek fel nogyogyaszt?

Arra gondoltam, hogy ettol a melegtol megborulhatott valami, de ugye korabban semmi panaszom nem volt.


Koszi a valaszokat!


2022. júl. 1. 22:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Annyival kiegeszitenem, hogy masnapra annyira csekely volt a mennyiseg, hogy tampin sem kellett.
2022. júl. 1. 22:32
 2/3 anonim ***** válasza:
Hat, ha van ott egy csomo nem lenne rossz elnezni egy orvoshoz
2022. júl. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy gép, úgyhogy előfordul ilyen, egyetlen alkalom miatt nem kell orvoshoz menni, csak ha rendszeresen ilyen, viszont mivel élsz szexuális életet egy teszt nem ártana.
2022. júl. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!