Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Görcsöl az alhasam, mi miatt...

Görcsöl az alhasam, mi miatt lehet?

Figyelt kérdés

Körülbelül 2. napja görcsöl az alhasam, először a jobb oldalt kezdte, azután bal oldalt is éreztem a fájdalmat, de inkább mostmár középen érzem, de van, hogy a fájás egy időre megszűnik. Menstruációmnak 2 hét múlva kellene megjönnie. Mostanában emellett gyakori vizelési inger is jelentkezett, bár ez már kezd elmúlni. Legfőképpen az alhasi fájdalom miatt vagyok ideges, nem tudom mi miatt van ez. Az elmúlt 1,5 hónapban talán 3 alkalommal voltam futni, a legelső alkalom után kb. 4-5 napig fájlaltam az alhasam, mintha meg akarna jönni, következőleg már csak 2-3 nap volt a fájdalom. 4 napja volt a legutóbbi alkalom amikor futottam, ráadásul magamhoz képest elég nagy távot teljesítettem, de utána 1,5 napig izomláz-szerűen fájt az alhasam környéke. Most viszont inkább görcsös-tompa fájást érzek, ami nem elviselhetetlen, szimplán zavar az érzés.


Terhesség kilőve.



2022. júl. 4. 18:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!