Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valakinek volt hasonló? Mi...

Valakinek volt hasonló? Mi okozhatja? Aggódjak?

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki megjegyezné fogok menni orvoshoz, de csak két hét múlvavára kaptam időpontot. Két éve szedek fogamzásgátlót Jangee-t. Eddig semmi probléma nem volt. Még két hét van addig amíg a két levél közötti vérzésnek meg kell jönnie viszont két napja vérzek. De nem folyamatosan. Hajnalban elkezdődik és körülbelül délig tart, utána semmi. Este megint 1-2 órát aztán semmi és másnap ugyan így. Nem csak pecsételő hanem olyan erős mint amikor megvan.Nem voltam együtt a férjemmel úgyhogy nem sérülhetett meg. Csináltam egy terhességi tesztet de negatív. Néha kicsit fáj a derekam meg a hasam. A dokim azt mondta ha nagyon fáj vagy ha ennél erősebben vérzek akkor menjek az ügyeletre. Kicsit aggódók hogy mi miatt lehet.
2022. júl. 4. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez surgos eset, en most elmennek ugyeletre.
2022. júl. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj el akár ügyeletre is, mert lehet apróbb dolog is, de lehet komoly is.
2022. júl. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!