Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Történt már valakivel hasonló?...

Történt már valakivel hasonló? Mi okozhatja?

Figyelt kérdés

2 hónapig nem volt menstruációm, elmentem orvoshoz, csináltak vérvételt kiderült,hogy a hormonjaim rendben vannak. Adnak időpontot MR-re. Március 8-ra kaptam időpontot.


Január végén megjött 5 napra, aztán 9 napig tiszta voltam,majd megint megjött 5 napra . Rendes,erős vérzés. Aztán 6 napig nem volt semmi, és tegnap óta megint vérzek nagyon.



Szerintetek mire számíthatok az MR-in?



2018. febr. 22. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne endokrinológushoz is elmenni. Nem biztos hogy a női nemi hormonok okozzák.
2018. febr. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A hormonvizsgálatom negatív lett,tehát elméletileg tökéletes,azt mondta a GP..
2018. febr. 22. 13:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Rendszertelen vérzést ciszta is okozhat.
2018. febr. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valami nagyon nem kerek. Egy sima vérzéskimaradás miatt nem küldenek el egy marha drága MR vizsgálatra, mikor a női szerveid marhára jól vizsgálhatók egy sima hasi vagy hüvelyi UH-val.

Mégis milyen MRI-re küldtek? Has, medence, koponya vagy mi?

2018. febr. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!