Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gynophilus hüvelykapszulàrol...

Gynophilus hüvelykapszulàrol vélemények ??

Figyelt kérdés
Sziasztok, túl vagyok egy Klion d 100 és egy Canesten 6 db-os kúpon, mire a Canesten végére értem úgy éreztem a panaszaim el múltak, gondoltam mert sok helyen olvastam már hogy ilyenkor kell hüvelyflóra vissza állítást csinálni, nagyon sok jót olvastam erről a Gynophilusrol gondoltam ki próbálom az előtt mindig Lactofeel használtam az be vàlt de mondom annyit jót írnak róla hátha,hétfő óta használom a azóta vissza tért a csípő égő érzés a hüvely bemenetnèl és enyhe viszketés, Canesten krémel màr kenem magam a legeleje óta, csak most azt nem tudom hogy a fertőzésem jötte e vissza vagy a Gynophilust nem birom. Valaki járt már igy?? Köszönöm előre is .

2022. júl. 6. 14:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én is klion hüvelykúp után kezdtem el használni esténként gynoflort reggelente gynophilust. Nőgyógyász javaslatára 2 félét.

Nekem is csíp, ég és viszket a hüvely bemenetnél. 1 hete használom. Mától csak a gynoflort fogom. Meglátjuk...

2022. júl. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én abba is hagytam Gynophilust mert mondom ez igy nem normàlis, amugy is meg jön a menstruációm a hétvégén majd utána hasznàlok valamit. Köszönöm szépen hogy meg osztottad a tapasztalatod :)
2022. júl. 7. 15:23
 3/15 A kérdező kommentje:
Annyit még hogy meg irnàd majd meg a tapasztalatod hogy igy hogy abba hagytad el múlt e panaszod ??
2022. júl. 7. 15:25
 4/15 anonim ***** válasza:

Mától nem használom. Így még nem.

Tegnap este azért is betelt a pohár, hogy szinte egyben kijött, pedig előtte viszonylag sokáig vizeztem.

Ma estétől lactofeelt fogok és remélem elmúlik a kellemetlen érzés.

Nincs kedvem 3. antibiotikum kúrához.

2022. júl. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát azt el hiszem, nekem is elegem van már, két kúp kezelésen vagyok túl és még sem vagyok jól, azt hittem hogy ez majd segít,hát nem jól sikerült sajnos :/ te mire kaptad a Kliont ??
2022. júl. 7. 17:56
 6/15 anonim ***** válasza:
Septocroccus és klebsiella pneumoniae baktérium. És te?
2022. júl. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát nekem tenyésztést nem csinált hiàba kértem, be nézet és az alapján mondta :(
2022. júl. 7. 18:11
 8/15 anonim ***** válasza:

Elsőre nekem is csak ránézésre mondta, hogy candida valószínűleg. Arra kaptam macrimort, utána vagilact, de nem használt és utána vett mintát a tenyésztéshez és a gyógyszert + kúpot az eredmény alapján írta fel. Ezért is bízom benne, hogy csak a Gynophilius miatt rossz (több véleményt is olvastam utólag, hogy másnak is okozott viszketést), és az orvos a megfelelő szereket írta fel.

Államiba voltál vagy magán orvosnál?

2022. júl. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Magánba voltam, én tök jól voltam már Klion és a Canesten kúp végère és ahogy el kezdtem ezt hasznàlni akkor kezdődött miden újra, most meg kellene jönnie de az se igazán erölteti meg magát, már nem tudom
2022. júl. 7. 18:32
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha most kell megjönnie, akkor sok mindent most úgy sem tudsz tenni. Mindenesetre érdekes, akkor lehet hogy a helyreállítótól nem vagy jól. Nekem is jövő hét elején fog megjönni addig használom a másik fajta helyreállítót,és ha menstruáció után sem lesz jobb, akkor vissza az orvoshoz.

Jobbulást neked is, majd meséld el mi lett.

2022. júl. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!