Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gynophilus hüvelykapszulàrol...

Gynophilus hüvelykapszulàrol vélemények ??

Figyelt kérdés
Sziasztok, túl vagyok egy Klion d 100 és egy Canesten 6 db-os kúpon, mire a Canesten végére értem úgy éreztem a panaszaim el múltak, gondoltam mert sok helyen olvastam már hogy ilyenkor kell hüvelyflóra vissza állítást csinálni, nagyon sok jót olvastam erről a Gynophilusrol gondoltam ki próbálom az előtt mindig Lactofeel használtam az be vàlt de mondom annyit jót írnak róla hátha,hétfő óta használom a azóta vissza tért a csípő égő érzés a hüvely bemenetnèl és enyhe viszketés, Canesten krémel màr kenem magam a legeleje óta, csak most azt nem tudom hogy a fertőzésem jötte e vissza vagy a Gynophilust nem birom. Valaki járt már igy?? Köszönöm előre is .

2022. júl. 6. 14:51
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Jól van , de majd te is írd meg légyszíves, nagyon szépen köszönöm hogy meg osztottad velem :)
2022. júl. 7. 19:26
 12/15 anonim ***** válasza:

Visszamentem az orvoshoz, a külső viszketésre írt fel egy krémet, a hüvely flóra rendben van, a kezelés hatásos volt.


Veled mi újság kérdező?

2022. júl. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Szia el múlt a menstruációm utána használtam még pluszba lactofeelt azt hittem most már minden rendben lesz nem éreztem màr semmit erre most megint vissza tèrt valami, enyhén viszket és zöldes a folyásom, már nem tudom mi tèvő legyek 😩😩😭😭 annyi kúpon túl vagyok már és még sem jövök helyre
2022. júl. 31. 21:10
 14/15 anonim ***** válasza:
Végül hogy jöttél helytre kérdező? Azóta minden ok?
2023. febr. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A kérdező meg tudná írni, hogy a gynophillus okozta e ezt a problémát?

Én most detto így vagyok. Hüvelygyulladással kezeltek, kúpkúra, és egy menstruáció után nagyon jól lettem. Erre felteszem a gynophillust az orvos javaslatára, rá 3 napra viszketés, csípő érzés, alhasi fájdajlom. Na, ez most ettől a sz. rtól lett?

2023. jún. 26. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!