Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi bajom lehet? Endokrinológia?

Mi bajom lehet? Endokrinológia?

Figyelt kérdés

Kivizsgáltak, ultrahangoztak, mindent rendben találtak. Ez több mint egy éve volt. Azóta sem szűnt meg, amiért oda kerültem: hízás, gyakori vizelés, gyakori hasmenés, étvágytalanság, hajhullás, hányás, (utóbbi csak havi szinten van.)


Folyton melegem van, izzadok, tűz forró a bőröm télen - nyáron, úgyhogy pajzsmirigy alulműködés nem lehet. Cukromat is megnézték, az is rendben volt.

Kb 5 éve tartanak ezek, évente elmegyek vele orvoshoz, de sosem találnak semmit. Utóbbi 2 évben, egyre kevesebbet is menstruálok. Ott is mindent rendben találtak.

22/N


2022. júl. 8. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt te állapítottad meg, hogy "nem lehet" pm. alulműködés...??


Soha nem nézték a TSH-szintet?

2022. júl. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy milyen eredményeid voltak egy éve. Menj el endokrinológiára, teljes körű kivizsgálásra. A TSH önmagában kevés, T3 T4 antiTPO is kell mellé.
2022. júl. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
El fogok menni. Csak már előre látom, hogy nem fognak találni semmit. Háromszor voltam ott az elmúlt 5 évben.
2022. júl. 8. 14:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Pszicho vonalon minden rendben?
2022. júl. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4# Régebben voltak gondok, de már jól vagyok.
2022. júl. 8. 17:38
 6/6 anonim ***** válasza:
További belgyógyászati kivizsgálás, negatív esetben pszichiátriai vizsgálat indokolt, de utóbbi csak a szomatikus vonal tisztázását követően.
2022. júl. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!