Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs probléma?

Menstruációs probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


28 naposak a ciklusaim, és 28. nap helyett már a 22-24. napon jön pár csepp maszatolós vér, majd a 28. napon megjön rendesen.


A nőgyógyász nem talált semmit, szerintem meg nem normális.



Vélemények? Tapasztalatok?



2022. júl. 8. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Vér vagy barnázás? Volt hormonpaneled? 3 és 21 napon? Pajzsmirigy? Mozogsz rendszeresen? Nem változott a súlyod fel/le drasztikusan? Diétázol? Hagytál el valami kaját amit eddig fogyasztottál: pl vega étrend követés? Mennyi stressz ér? Mennyit vagy friss levegőn? Néztek esetleg D vitamin szintet?
2022. júl. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia #1 köszönöm a kérdéseidet.


Barnásabb inkább, szagtalan.


Valamikor sok éve volt, akkor nem derült ki semmi, de most nem akar elküldeni az orvos, szerinte felesleges.


Fogytam, de nem drasztikusan, és nem tartok különösebb diétát, laktóz ill gm mentes étrenden vagyok intolerancia miatt.


Nem stresszelek, szerencsére, napi 10-12 órát vagyok friss levegőn, sokat mozgok, de nem erőltetem meg magam, D vitamint szintén nem néztek :/

2022. júl. 8. 21:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor ideje keresned egy másik orvost, aki rendesen kivizsgál. Sima labor+Hormonok+pajzsmirigy+D vitamin, UH+kenet. Mióta tartod ezt az étrendet? Nálam a D vitamin hiány pl furcsán hangzik, de kitolta a ciklusom.
2022. júl. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

4 éve tartom ezt az étrendet.

Tudsz esetleg egy jó magán nőgyógyászt?

2022. júl. 8. 22:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Progeszteron hiányod van, orvos nem foglalkozik vele, ha nem gyerekvállalásban gondolkozol. Ha nagyon ragadszkodsz, írnak fel fogamzásgátlót, ami eltünteti a tüneteket.
2022. júl. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát... Pedig épp próbálunk raallni lassan a gyerektémára
2022. júl. 9. 04:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!