Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Borzalmas premenstruációs...

Borzalmas premenstruációs tünetekre, problémás menstruációra megoldás?

Figyelt kérdés
A premens kapszula és egyéb vitaminok sem segítettek szinte semmit és elviselhetetlen tüneteim vannak. Kinek mi vált be? Lehet IR miatt vagyok ennyire pocsékul mensi előtt és alatt?

2022. máj. 20. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Pcos-ra vizsgáltak már?
2022. máj. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
Igaza van az elsőnek.
2022. máj. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincsenek cisztáim, 1 db volt összesen, amit ki is műtöttek pár évvel később mert nem tűnt el magától, de azóta sincs semmi, tehát nem pcos. Ami zavar az mensi előtti napokban és alatt jelentkező farkaséhség, állandóan csokit ennék csokival meg minden junkfood-ot össze vissza és mintha önkontrollom is megszűnne, tehát nem tudok stop-ot parancsolni és zabálok 1 teljes hétig meg levert és hullafáradt vagyok 10-12 óra alvás mellett is. Plusz totál fel vagyok puffadva, lábam, hasam, kb 6 kiloval többnek is látszom ilyenkor és nehezen megy le rólam.
2022. máj. 20. 15:51
 4/4 anonim ***** válasza:
70%
IR-esenek diétázni kell, nem szabad össze-vissza zabálni mindent, főleg csokoládét nem! Szerintem a hormonháztartásodat totál odavágtad! Orvos!
2022. jún. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!