Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Edzés miatti állandóan visszat...

Edzés miatti állandóan visszatérő hüvelyi panaszra tudtok bármilyen hasznos dolgot ajánlani? Akár milyen megoldást vagy tanácsot meghallgatok!

Figyelt kérdés
5 éve edzek rendszeresen. És azóta állnak fent ezek a panaszok. Ezek miatt folyamatosan nőgyógyászhoz járok,de ahányszor kenetet vesz soha nincs benne semmi. De a tünetek megegyeznek a gombás fertőzéssel. 3 nődokinál voltam. Senki se tud okosat mondani. Csak azt,hogy nagyon megizzadok és borul a hüvelyflóra emiatt. Az egyik doki azt mondta az edzés ilyet nem okoz. De nem tudott segíteni a problémán. Állandóan kiírta a klion kúpot aztán ennyi. Edzés után azonnal mosakszok,bugyit cserélek. De hiába. 1-2 nap és már kezdődnek is a tünetek. Február óta nem edzettem,pont ezért mert már elviselhetetlen volt,hogy 1-2 hetente ez van. Meg is szünt minden probléma. Pénteken ismét elmentem edzeni és ma már diszkomfort érzésem van. Kérlek ha bárki járt hasonló cipőben bármi tanácsot elfogadok. 5 év alatt 60 kg-ot fogytam. Ha nem edzek elkezd vissza csúszni a kg,ha edzek jön ez a női baj. Heti 3 edzésről van szó. De ha hetente csak 1x mentem ugyan úgy tüneteltem tőle...
2022. júl. 10. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Megoldást nem tudok, de attól, hogy nem edzel, nem hízol vissza, ha normálisan eszel.
2022. júl. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Szájon át bevehető gombaölőket kaptál?

D Mannózt és tőzegáfonyát lehet szedegetni, hátha segít. Ne szőrteleníts ott és csak pamutbugyit használj.

2022. júl. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2es! Igen kaptunk mindketten a férjemmel. Fluconert vagy candisyst

-et kaptunk többször is. Tőzegáfonyát próbáltam,D Mannózt nem. Rákeresek. Köszönöm a tanácsot!

2022. júl. 10. 15:39
 4/4 anonim ***** válasza:
95%

Ha élsz rendszeres nemi életet akkor érdemes lenne a pasidnak is elmenni egy vizsgálatra.

Nekem is ilyen volt. Állandó nőgyógyászati probléma, doki se talált semmit. Aztán kiderült, hogy a férjemnek a szervezetében valószínű már több éve krónikus gyulladás van teratoma miatt. Amikor megműtötték és kitisztították megszűntek a nőgyógyászati tünetek is.

2022. júl. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!