Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszatérő hólyaghurut okai?...

Visszatérő hólyaghurut okai? Kinek mi állt a betegség hátterében?

Figyelt kérdés

Folyamatos visszatérő hólyaghuruttal küzdök. Holnapra van időpontom urulogushoz. Arra lennék kiváncsi, hogy akinek volt mi okozta?


Kíméljetek meg a rossz irányba való törlés, szex előtt-után pisi, higiénia, sok folyadék, nem ülünk rá nyilvános WC-re stb. társaitól, mert ezekkel mind tisztában vagyok és mégsem változik semmi. Az anitbiotikum, tőzegáfonya, D mannóz mind segít valamit, de nem szünteti meg véglegesen.



2022. júl. 11. 10:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hólyaghurut sajnos ez egyik pillanatról a másikra krónikussá válik.

Nekem krónikussá vált sajnos és nekem szex után jött ki.


Én nálam annyira sokszor volt hogy immunizáltattam magam ezzel: [link]

Azóta évente frissitéseket kapok. Nagyon hatásos volt számomra. Orvosok általában nem ismerik de erősködni kell hogy mégis szeretnéd beadatni. Én Ausztriában lakom és Németországból volt rendelve privátreceptként. Háziorvos adta be.


Ha neked is szex után jön ki még

Ami segített: akció előtt mindenki alaposan fürdik, valamint megiszok közvetlen előtte egy jó nagy pohár vizet. Akció, aztán fürdés és UTÁNA pisi. Akkor már épp átment rajtad a folyadék és "tiszta csövön" megy a pisilés.

Utána másfél óránként megiszok egy nagy vizet. Figyelek arra hogy folyamatosan ürüljön a hólyag (ezek a bakteréumok 20 percenként duplázódnak, ezért van az hogy egyik óráról a másikra ordítva ül az ember a wcn).


Nekem se a dmannoz se citromos viz, ecetes viz, fokhagyma, tőzegáfonya és társai nem segített…

2022. júl. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez. Szex után előjön. Én alacsony dózisú antibiotikumot szedek be minden alakalom után, folyamatosan csökkentve a dózist. Most egy fél Nitrofurantoint szedek be utána.
2022. júl. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egyik rokonnak minden létező kivizsgálás és kb 15 év után azt mondták, valószínűleg lelki oka van és pszichológiai segítség kellene. Azóta nem vagyok képben, elment-e és mi lett a vége.
2022. júl. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Lelki oka egy olyan dolognak amit e coli okoz? Hát a tipikus eset, ha nem tudják mi a baj akkor lelki ok.
2022. júl. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A hólyaghurutnak nincsen lelki oka. Ez egy fertőzés. Akkor is fertőzés ha “nincs kimutatható baktérium a vizeletben” = a teszt nem volt arra a törzsre szenzitív/túl korai/túl késői volt a mintavétel,túl híg volt a vizelet, vizelet nem volt eléggé koncentrált, stb.
2022. júl. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5 légyszives, írsz erről bővebben? összes vizelettesztem negatív, mégis baj van.
2022. júl. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

6:

Ha nem találnak semmit akkor lehet ICC-d lehet. Keress rá. Ajánlok egy hólyagtükrözést, ott azonnal megtudják ezt állapítani. Az egész 10 perc és nem fájdalmas. Ha ICC akkor hialuronsavas terápia rá a megoldás (az sem fájdalmas).

2022. júl. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Bocsi, egy C-vel több sikerült: IC a neve

Angolul Interstitial cystitis (IC)

2022. júl. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Köszönöm. amúgy az a durva, hogy múlt héten elszántam magam és elmentem magánorvoshoz. 45 ezret kért a hagy büdös semmiért. Ilyent meg sem említett. Papíron rendben vagyok, hiszen ugye negatív a vizelet.
2022. júl. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sajnos ez már általános, én a múlt héten 40 ezerért nem kaptam semmit.
2022. júl. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!