Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nekem megjott a menstruacio...

Julcsikaam kérdése:

Nekem megjott a menstruacio Horvatorszagban, es amikor elmult, furodtem a tengerben. Utana viszont visszajott. Lesz belole valami baj vagy nem??

Figyelt kérdés

#tenger #Napkihagyas
2022. júl. 12. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Így születnek a sellők...
2022. júl. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%

Nem hiszem. Ha minden normális (nem fáj jobban/viszket odalent/ tart tovább) akkor szerintem nem lesz semmi, de a tutit csak egy nőgyógyász tudja megmondani.


Én mindenképp elmennék, mert szerintem nem normális, hogy visszajött, de valószínűleg hosszútávon nem lesz bajod. Hány éves vagy amúgy? (Nekem az elején nagyon rendszertelen ciklusom volt, hol 2 hetente, hol havonta jött meg, ezért számít az életkor.)

2022. júl. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem semmi bajod nem lesz. 2, ez nem igaz. Az, hogy úgymond tart egy kis szünetet, nem rendellenes. Kérdező, ha valami komolyabb tüneted lesz, akkor látogass meg egy dokit, viszont azért, mert a vérzés szünetelt egy-két órára, felesleges.
2022. júl. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 xp ali ***** válasza:
100%
Ebből nem lesz bajod, az biztos.
2022. júl. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!