Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak, ha meglenne...

Mit csináljak, ha meglenne nyaralás alatt?

Figyelt kérdés

Július 6-án indulunk Horvátországba, nekem pedig 10-én kell majd hogy megjöjjön. Tampont használtam már egyszer medencében, de nem volt valami kényelmes, sőt inkább sz@r volt. Általában akkor jön meg amikor kell is, szóval most is attól tartok hogy így lesz és nem késik.

De nem szeretném kihagyni a tengert semmiképp. Félek, hogy ez nagyon elrontja majd az utolsó 3 napot ott😕

Illetve ugye nem is nagyon tudom, hogy mennyi lehetőségem lenne óránként cserélni a tampont, illetve nagyon kellemetlen érzés volt, amikor ugye megszívta magát vízzel, és úgy kiszedni mindig elég fájdalmas, de ezt gondolom nem kell magyarázni.

Gondoltam az "eltolásra" is, de mivel nem szedek semmilyen fogamzásgátló tablettát, ezért max a házi praktikákat próbálnám ki, amik azért nem életbiztosítások, sőt...


Szóval nagyon félek hogy ez az egész elcseszi a nyaralásomat.

Válaszokat előre is köszönöm 💙



2019. jún. 23. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mélyebbre kell feltenni a tampont, és akkor nem is fogod érezni, hogy ott van. Ha helyesen teszed fel, nem szívhatja meg magát vízzel, csak a te "testnedveiddel". Akkor viszont könnyen kicsúszik a kivételnél, a kiszedése nem lehet fájdalmas. Éppen ezért nem is szabad óránként cserélni. Te nem jól használod a tampont. Kérj tanácsot olyantól, akinek nem okoz problémát a tampon használata, mert valamit nem jól csinálsz.
2019. jún. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tampon szerintem is jó megoldás, szokták mondani, hogy vízben nem árt óránként cserélni, nem csak azért, mert megszívhatja magát, hanem a fertőzések elkerülése miatt is. Nagyon nem ajánlom a házi praktikákat, eltolni nagyon nem tudod igazából... Létezik egy mensis kehely, rossmanban pl be tudod szerezni, vagy még online is addig, ha jól rakod fel azt sem érzed, és 12 órán keresztül bentmaradhat.
2019. jún. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Soft tampon! Rossmann,dm lehet kapni. 1300ft körül. Rózsaszín,szív alakú, 3db van benne.
2019. jún. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg guggolva felhelyezni, úgy sokkal könnyebb. 23/L
2019. jún. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!