Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy ideje van már hüvelygombám...

Egy ideje van már hüvelygombám de semmi nem használ neki és péntek este a barátommal voltam és hát AZT csináltuk de egy kicsit megviselt odalent mert sokáig tartott kidörzsölődött és valami baj van most? Többi lent

Figyelt kérdés
Másnap (szombaton) nagyon elkezdett fájni a csiklóm viszket, ég, és hámlik a a csiklómon a bőr. Sokára rendel a nődoki és addig nem bírom ki, megkell tudnom mi a baj :S
2010. szept. 21. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is szenvedek tőle, kaptam egy 10 napos kezelést, és utána a hüvelyflórám teljesen tönkrement, és nem kellett egy hét elkaptam egy újabbat, úgyhogy holnap mehetek megint vissza. Sztem az a lényeg, hogy egy-egy kezelés után, teljesen rendbe kéne hozni a hüvely belsejét is de sajna nekem erre nem adott tippet a doki, így elkaptam újra, és kezdhetem megint előlről... A problémádon csak a nőgyógyász tud segíteni így látatalnban nem lehet senki okos.
2010. szept. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Orvos ő majd felír kúpot, tablettát ( párodnak is tablettát). Ha ő nem mondja, akkor magadtól elmész gyógyszertárba és kérsz olyan kúpot, amivel a gyógyszeres kezelés után helyre tudod állítani a hüvelyflórát. Patikában majd tudnak jót ajánlani, ha azt is használod, akkor nagyobb az esély, hogy ne jöjjön ki újra.
2010. szept. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
26%
cickafarkfű ülőfürdő ...de menj akár egy másik dokihoz is, mert valószínűleg méhszájsebed is van a gombás és tartok tőle, hogy már bakteriális fertőzéseid mellett....patikai szert nem ajánlom, mert egyedül a betadine kúp jöhetne szóba vény nélkül nálad, de az mindent kiírt, a normál hüvelyflórát is...
2010. szept. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hülye!

Hogy jön ide a méhszájseb?! Jó, hogy nem egyből méhnyakrák, te agyatlan.


Kérdező, minden, amit leírtál, a fertőzés következménye. Gombával nem lehet AZT csinálni, vagyis szexelni, mert egyrészt gyulladt neked az egész, a gyulladt részeket ha dörzsöljük, az baromira fáj, másrészt ugyebár megfertőzöd a partnert, gratulálok. Férfinak nem okoznak tüneteket ezek a szarok, de 100%, hogy elkapta, ha nem kezelik őt is, úgy visszafertőz, mint a pinty.

Nincs olyan, hogy semmi nem használ, max. nem voltál dokinál, és saját kútfőből kezelgetted magad, pedig fogalmad nincs, hogy gomba vagy baktérium. Amit a patikában árulnak, nem jó baktériumra, de a legtöbb gombára sem. A használható gyógyszerek nem véletlenül receptesek.

Az a baj, hogy meg akarod úszni doki nélkül, de nem fog menni, viszont ha még sokáig húzod az időt, meddővé is válhatsz. Úgyhogy szépen húzzatok el a dokihoz és a párodat is kezeljék.

2010. szept. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!