Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Összefüggésben van a ciszta...

Összefüggésben van a ciszta és a hólyaghurut?

Figyelt kérdés

Nőgyógyászatati vizsgálaton derült ki, hogy a bal oldali petefészkemen van egy 2cm-es ciszta és ez okozza elvileg a kegyetlenül erős menstruációs görcsöket, hányást, émelygést. A ciszta környéke egyébként akkoe is fáj ha épp nem mentsruálok viszont akkor még elviselhető.


Mindemellett 2éve visszatérő holyaghurutom van. A háziorvosom rosszul kezelte mivel rengeteg antibiotikumot adott nekem másfél év alatt. Konkrétan ezen éltem... Aztán kerestem fel egy urologust hogy mar olyan fájdalmaim vannak ami pánikhoz vezet és iszonyúan gorcsolok, állandóan pisilnem kell illetve véres a vizeletem.

Az urologiai vizsgálat során annyi történt hogy felírt közel 60e forint értékben egy megelőző készítményt illetve mivel szerinte gombás eredetű a visszatérő holyaghurutom oka így arra is egy gyógyszert. Az elmondottak szerint szedtem aztán 2 het múlva visszatért a holyaghurut... Sajnos nem tudott semelyik orvos sem fogadni csak az ugyeleten tudtam segítset kérni, ott egy újabb antibiotikumot irtak fel...


Lehet ez a kettő összefüggésben?

Mit tennétek a helyemben?

Természetesen csinálok egy laborvizsgálatot viszont attól tartok hogy az eredmeényeket feluletesen fogjak megnézni és semmire sem fogok jutni es sose fogok meggyogyulni... Teljesenel vagyok keseredve mivel ez kihat a munkámra is és havonta nem mehetek szabadságra 1-2x.....

L/22


2022. júl. 13. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs.
2022. júl. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nincs köze egymáshoz.


Krónikus hólyaghurutra menj el hugyhólyagtükrözésre, valószínüleg már IC-d van (keress rá). Arra hialuronsavas injekció a terápia.

2022. júl. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!