Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha antibiotikum nélkül nem...

Ha antibiotikum nélkül nem tudok kigyógyulni a hólyaghurutból (felfázás), akkor gyenge az immunrendszerem?

Figyelt kérdés

Érdekes módon ezelőtt sose volt hólyaghurutom, csak egyetlen egyszer másfél éve télen. Akkor nem sikerült kigyógyulni belőle antibiotikum nélkül, erre most megint kialakult nálam a betegség, és megint el kezdtem rá gyógyszert szedni. Tőzegáfonya teát nem sikerült beszereznem, úgyhogy az egyetlen dolog amit próbáltam, az a sok folyadék, pl kamilla tea és ennyi.

2 kérdésem van, az első az, hogy ennek tudatában, gyenge az immunrendszerem, vagy csak több dolgot ki kellett volna próbálnom az antibiotikum szedése előtt?

Második kérdés, hogy ha valakinél egyszer már kialakul a hólyaghurut, az onnantól kezdve rendszeresen számíthat rá az elkövetkezendő életében? Erről szavazást indítottam, kérlek szavazz.



2022. jún. 29. 14:06
A kérdező szavazást indított:
Igen, ha egyszer kialakult a hólyaghurut, gyakrabban ki fog ezentúl is.
Nem hajlamosít gyakoribb kiújulásra.
12 szavazat
 1/8 A kérdező kommentje:
24N
2022. jún. 29. 14:07
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Nem, mert beszerezhettél olyan mikroorganizmust, amit semmilyen immunrendszer nem tud legyőzni. Kísérletezni lehet, de az csak az elmúláshoz vezető utat rövidíti le.
2022. jún. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vizelet tenyésztést kell csináltatni és egyből kiderül mi van pontosan a vizeletben és célzott antibiotikum kell rá.
2022. jún. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#3 igen azt kellett volna, de most már mindegy, mert elkezdtem szedni egy antibiotikumot.

2022. jún. 29. 15:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát annyira nem mindegy mert ha ez se ér semmit tovább fennáll a probléma és az antibiotikumot meg feleslegesen szedted be. Ha olyan a dolog akkor sajnos hiába szedsz tőzegáfonyát meg ilyeneket, nem fog segíteni.

Azt hiszem egy hónapnak kell eltelnie egy következő antibiotikum kúrához.

2022. jún. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 Most a 4. szemnél járok és a tüneteim 90%-a hálistennek már elmúlt.
2022. jún. 30. 13:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor valószínű jó lesz a gyogyszery
2022. jún. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnos ezzel számolnod kell a késöbbiekben. :(


Vannak akik hajlamosabbak rá (én is) és vannak akik nem (pl. barátnőimnek sosem volt).


Ajánlom a Monuril 3g-os egyszeri antibiotikumot. Háziorvosok ismerik, nálam mindig van egy tartalékban otthon.

2022. júl. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!