Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miómától, vagy gyógyszertől...

Miómától, vagy gyógyszertől lehet ez?

Figyelt kérdés
Május 17-én szültem. Két hétig véreztem. Azán június 13-án is megjött de csak kicsit és 3 napig tartott. Most ebbe a hónapba 5-én jött meg és még mindig megvan. A 6 hetes kontrollon kaptam Estelle fogamzásgátlót amit mensi első napjától szedek is már ugye 5-e óta. A vérzésem viszont nem akar múlni…. Ma voltam nődokinál azt mondta hogy ez a gyógyszertől van, közben hasi ultrahangon felfedezett egy 13 mm-es miómát. Marhán megilyedtem… azt mondta hogy a vérzés nem attól van mert az túl pici. A gyógyszer a hibás. Mit gondoltok be fog állni majd a vérzésem illetve elmúlik, vagy ne szedjem tovább? Orvos azt mondta hogy szedjem tovább. Bocsánat hogy hosszú lett. Csak marhán aggaszt ez a vérzés. Nem erős de van…
2022. júl. 13. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Szedtél már valah fogamzásgátlót? Ez ilyen. Az első 1-2 hónap a hozzászokás ideje, teljesen normáli a vérzés. A dokid is elmondta.neki amúgy miért nem hiszel? Miért adnál egy random, ki tudja, milyen kattant laposföld hívő gyakoris szavára jobban, mimt a dokiéra?
2022. júl. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jól van nem kell lekorholni. Ment a zöld kész béke van. Amúgy szedtem még vagy ezer éve 10-13 éve akkor nem volt ilyen gond. Hiszek a dokinak csak tapasztalatokra voltam kiváncsi.
2022. júl. 13. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!